Asystent Działu Operacyjnego – oferta pracy

Jesteś MATURZYSTĄ lub STUDENTEM?
Szukasz swojej pierwszej pracy?

Jako prężnie rozwijająca się Agencja Pracy KLINET poszukujemy dla jednego z nowo pozyskanych Kontrahentów:

ASYSTENTA WSPARCIA DZIAŁU OPERACYJNEGO

Miejsce pracy:

Shared Service Center (Centrum Usług Wspólnych) w Szczecinie

Obowiązki:

  • Terminowe wprowadzanie danych do systemu komputerowego tj. faktury kosztowe, zakładanie przesyłek.
  • Kontakt z Działem Obsługi Klienta
  • Wspieranie klientów wewnętrznych

Czego oczekujemy:

  • Dobra znajomość języka angielskiego min. poziom B1
  • Mile widziane osoby w wykształceniem transportowym – technikum morskie/transportowe, akademia morska, ZUT, US
  • Nie wymagamy doświadczenia bo Cię wszystkiego nauczymy – szkolimy od podstaw!

Co zyskujesz:

  • Otrzymasz na start umowę o pracę na okres od 6 miesięcy do 1 roku z możliwością pracy stałej
  • Na początek wynagrodzenie 1600 zł netto
  • Cenne doświadczenie w międzynarodowej firmie
  • Poznasz procesy transportu oceanicznego
  • Masz możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Będziesz pracować w młodym zespole
  • Masz dostęp do karty Multisport oraz pakietu medycznego

Jeżeli chcesz z nami współpracować prześlij CV za pośrednictwem portalu. Masz pytania? Napisz!

Rekrutacja@klinet.pl