Studia I stopnia

Zastanawiasz się, czy uda Ci się pogodzić pracę z nauką, czy dostaniesz wolne albo czy będziesz mieć czas, by przyjechać na zajęcia? Dzięki nowoczesnym technologiom w ZPSB możesz korzystać z rozwiązań, które umożliwiają studiowanie bez konieczności częstego pojawiania się na Uczelni. Zapisz się na studia licencjackie w trybie niestacjonarnym wspomagane e-learningiem i kształć się zdalnie – przez internet w domu lub dowolnym miejscu na świecie!

Do 10 sierpnia studia I stopnia online tylko 132 zł miesięcznie!

Dołącz do grona studentów jednej z najlepszych uczelni na Pomorzu Zachodnim! Wybierz studia I stopnia w ZPSB , zapisz się do 10 sierpnia i skorzystaj z atrakcyjnej oferty:

  • czesne już od 132 zł miesięcznie na I roku,
  • 450 zł zniżki w opłacie wpisowej – nie płacisz wpisowego!

Zarezerwuj miejsce na wybranym kierunku studiów już dziś.

 

Rezerwuję miejsce

Dzięki e-learningowi możesz swobodnie planować naukę i dostosować ją do swojego planu dnia czy tygodnia. Uczysz się samodzielnie z przygotowanych przez naszych wykładowców materiałów, a także testów weryfikujących wiedzę. Dzięki temu łatwiej się zmotywować i zmobilizować!

Studia I stopnia e-learningowe realizowane są przez Wydział Ekonomii i Informatyki w Szczecinie na następującym kierunku studiów:

  • Ekonomia, specjalność Zarządzanie biznesem

Dowiedz się więcej o programie studiów na kierunku Ekonomia.

Zapoznaj się z programem studiów na specjalności Zarządzanie biznesem.

 

Rezerwuję miejsce