Studia podyplomowe

Nie wiesz, czy uda Ci się pogodzić pracę z nauką? Zastanawiasz się, czy masz dość czasu, by przyjeżdżać na zajęcia? W ZPSB możesz zapisać się na studia podyplomowe prowadzone całkowicie w formie zdalnej – przez internet, za pomocą specjalnego systemu dostępnego z poziomu przeglądarki internetowej. Świadectwo ich ukończenia jest równoważne z dyplomem tradycyjnej „podyplomówki”.

Zapłać 700 zł mniej za studia podyplomowe do 10 października!

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe na naszej Uczelni. Zapisz się na wybrany kierunek studiów w ZPSB  do 10 października i skorzystaj ze zniżki:

  • 250 zł zniżki w czesnym
  • 450 zł zniżki w opłacie wpisowej – nie płacisz wpisowego!

Wybierz kierunek dla siebie i zarezerwuj miejsce już dziś.

 

Rezerwuję miejsce

W systemie e-learningowym masz dostęp do multimedialnych materiałów dydaktycznych ilustrowanych przykładami oraz zestawów ćwiczeń do samodzielnej weryfikacji wiedzy przygotowanych przez specjalistów z zakresu objętego tematyką studiów. Przebieg Twojej edukacji nadzoruje e-opiekun kursu, a zaliczenie modułów odbywa w formie testów online. Do ukończenia studiów jest wymagane zaliczenie 80% modułów szkoleniowych oraz napisanie pracy dyplomowej pod opieką promotora.

Studia podyplomowe e-learningowe realizowane są przez Wydział Informatyki w Szczecinie na następujących kierunkach studiów: