Studia Executive MBA in IT

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Adresaci studiów

Adresatami programu Executive MBA in IT są kadry kierownicze przedsiębiorstw zainteresowane poszerzeniem swojej wiedzy z obszaru IT. To także sposób na doskonalenie kwalifikacji przez osoby odpowiedzialne za planowanie, administrację i rozwój zastosowań technologii informatycznej w biznesie.

studia_MBA_ZPSB_kadra_JO-150x150Na nasze programy studiów MBA coraz częściej zgłaszają się przedstawiciele kadry menedżerskiej firm IT. Przedsiębiorstwa, w których pracują, rozwijają się dynamicznie, jak cała branża IT, a oni potrzebują kompetencji ekonomicznych i zarządczych. Są również przedstawiciele branż kreatywnych, które współpracują z korporacjami.

 

dr Justyna Osuch, Dyrektor Centrum Rozwoju Biznesu

Podczas studiów poszerzysz swoją wiedzę i umiejętności z zakresu ekonomii i zarządzania, a dodatkowo uzupełnisz ją o zagadnienia związane z wykorzystaniem technologii informatycznych i komunikacyjnych w firmie. Podniesiesz swoje kwalifikacje w obszarze zarządzania wiedzą i Business Intelligence, a także zarządzania zasobami ludzkimi, projektami informatycznymi i ryzykiem. Zapoznasz się bliżej z zagadnieniami związanymi z rachunkowością zarządczą, finansami przedsiębiorstw i e-biznesem. Będziesz uczestniczyć w zajęciach, dzięki którym dowiesz się więcej o marketingu i psychologii rozwoju osobistego.

 

Rezerwuję miejsce
Program studiów 
Moduły studiów Liczba godzin
Moduł 1: Sesja wprowadzająca 25
Moduł 2: Zachowania organizacji 30
Moduł 3: Ekonomia menadżerska 40
Moduł 4: Marketing 30
Moduł 5: Statystyka i ekonometria w biznesie 30
Moduł 6: Rachunkowość zarządcza 30

Moduł 7* (opcjonalnie, do wyboru dwa moduły po 30 h) – Zarządzanie infrastrukturą IT, Zarządzanie projektami, Negocjacje w biznesie, Profesjonalna prezentacja lub E-marketing

*Wyboru opcji dokonują słuchacze danej edycji. W programie studiów znajdą się  te opcje, które zostały  wybrane większością głosów.

60
Moduł 8: Zarządzanie operacyjne 30
Moduł 9: Prawo gospodarcze 30
Moduł 10: Psychologia rozwoju osobistego 25
Moduł 11: Finanse przedsiębiorstw 30
Moduł 12: Zarządzanie zasobami ludzkimi 30
Moduł 13: Zarządzanie strategiczne 40
Moduł 14: Projekt konsultingowy 25
Moduł 15: Warsztaty MBA 8
Liczba godzin łącznie 463

Pamiętaj, że w ZPSB możesz skorzystać z dofinansowania na studia podyplomowe dla siebie i swoich pracowników w ramach Projektu Bazy Usług Rozwojowych. Sprawdź, jak otrzymać wsparcie i jakie warunki musisz spełnić, aby móc ubiegać się o nie ubiegać.

STUDIA DOFINANSOWANE

Dlaczego warto?

Jak studia MBA w ZPSB oceniają absolwenci? Przeczytaj ich opinie.

anna pszonkaDzięki MBA uświadomiłam sobie, jak złożone bywają menedżerskie decyzje. Uważam, że gdy ktoś chce sprawnie zarządzać przedsiębiorstwem powinien takie studia ukończyć. Pamiętam początek naszego MBA – najpierw osobiste niedowierzanie, że dostałam się na tak elitarne studia, podobne odczucia współstudiujących, bo jak się okazało konkurencja na naborze była duża, podziw i uznanie znajomych spoza tego kręgu. Potem intensywność MBA, cały nakład pracy i czasu im poświęcony. Bardzo dużo dała mi też sesja wyjazdowa i praca na żywym organizmie firmy, w rzeczywistych warunkach najlepiej weryfikuje się wiedzę.

Anna Pszonka, absolwentka XVIII edycji Executive MBA, jeszcze w trakcie studiów dostała kontrakt z firmy ADB do Tajpej i obecnie mieszka na Tajwanie

 

krystian_slupeckiOstatnie siedem lat mojego zawodowego życia spędziłem pracując dla dużej międzynarodowej korporacji. Nie mam wątpliwości że czynnikiem, który dzisiaj szczególnie decyduje o konkurencyjności, jest wiedza, dlatego decyzja o rozpoczęciu studiów MBA była dla mnie oczywista. MBA, z którym się zmierzyłem w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu, to była kompilacja sfery zawodowej – praktycznej oraz akademickiej – i teoretycznej. Dla mnie te studia stały się katalizatorem do dalszego rozwoju zawodowego.

Krystian Słupecki, absolwent XVI edycji Executive MBA, właściciel firmy IT

Rezerwuję miejsce