Grafika komputerowa i marketing internetowy

Jedyne takie studia na rynku regionalnym

Na co dzień zajmujesz się marketingiem? Chcesz wiedzieć jak lepiej docierać do swoich klientów w internecie? A może chciałbyś połączyć swoją wiedzę z zakresu marketingu, z wiedzą o grafice komputerowej? Studia podyplomowe Grafika komputerowa i marketing internetowy to interdyscyplinarny kierunek, który nada Twojej karierze rozpędu. Rozwój? Awans? Rozwój firmy? Jako słuchacz tego kierunku możesz liczyć na takie możliwości.

Dla kogo studia podyplomowe Grafika komputerowa i marketing internetowy?

Kierunek polecany jest pracownikom działów promocji, reklamy i marketingu, menedżerów, przedsiębiorcom, pracownikom działów odpowiedzialnych za kontakt z agencjami reklamowymi, którzy chcą zdobyć aktualną wiedzę o trendach w marketingu internetowym i praktyczne umiejętności graficzne. To także studia dla osób, które są na początku swojej kariery zawodowej i chcą dostać dobrze płatną pracę jako grafik komputerowy lub pracownik działu promocji i marketingu.

Studia podyplomowe inne niż wszystkie

Stworzony program studiów na kierunku Grafika komputerowa i marketing internetowy to efekt współpracy grafików i przedsiębiorców, którzy mają posiadają wieloletnie praktyczne i kierunkowe doświadczenie zawodowe, jak i umiejętności dydaktyczne. To jedyne takie studia podyplomowe, które wszechstronnie przygotują słuchaczy do zawodu grafika i jednocześnie specjalisty w dziedzinie marketingu internetowego.

Marketing i grafika to dwie dyscypliny są od siebie sztucznie oddzielane. Kierunek oferowany w ZPSG w Gryficach umożliwi absolwentom uzyskać praktyczne umiejętności graficzne oraz kompleksową wiedzę marketingową, które wykorzystać można zarówno w pracy na stanowisku specjalistycznym, jak również we własnym biznesie. i kompleksowej wiedzy, która umożliwi Ci jej szerokie wykorzystanie zarówno w pracy, jak i we własnym przedsiębiorstwie.

Wolisz studia czy szkolenie? – wybierz formułę nauki dogodną dla Ciebie

Wiemy jak ważny jest czas, dlatego oferujemy Ci dwie formy nauki. Dla zainteresowanych kompleksowym wykształceniem kierunkowym oferujemy studia podyplomowe z zakresu grafiki i marketingu internetowego (zajęcia trwają jeden rok akademicki od października do czerwca).

Jeśli interesują Cię jedynie wybrane zagadnienia z przedmiotu, istnieje możliwość wykupienia pakietu modułowego (wybierasz jedynie te spotkania, które Ciebie interesują). W tej sytuacji otrzymujesz od nas certyfikat ukończenia szkolenia w wybranej tematyce.

Cena jednego modułu wynosi 219 zł.

 

Rezerwuję miejsce

200 godzin praktycznej pracy

Grafika komputerowa oraz marketing internetowy to dziedziny praktyczne. W związku z tym nasze zajęcia to treningi, ćwiczenia, projekty i zadania praktyczne. Większość czasu spędzisz w pracowniach komputerowych oraz pracowniach projektowych. Kończąc studia, otrzymasz w rezultacie 190 przepracowanych godzin, które pozwolą Tobie na samodzielne realizowanie projektów kampanii w social media oraz projektowania własnych nośników reklamowych.

Do godzin w naszych pracowniach otrzymujesz również pakiet szkoleniowy e-learning, podczas, którego możesz rozwijać swoje kompetencje miękkie i nie tylko.

Wykładowcy-praktycy

Wykładowcami kierunku są eksperci praktycy pracujący w branżach social media, reklamowej i marketingu. Zapewnią oni kompleksowe wsparcie w zakresie wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim w obszarze efektywnych metod pracy i realizacji stawianych sobie celów.

 

Program studiów
Tematyka
Wstęp do technologii informatycznych (podstawy pracy z komputerem)
Marketing nowych mediów (wprowadzenie)
Komunikacja wizualna i przekaz multimedialny (wprowadzenie do grafiki komputerowej)
Projektowanie – grafika rastrowa (Photoshop – ćwiczenia)
Projektowanie – grafika wektorowa (Corel – ćwiczenia)
Projektowanie serwisów internetowych – CMS WordPress
Techniki fotografowania i obróbka zdjęć cyfrowych
Promocja, reklama i komunikacja firmy w social mediach
Wprowadzenie do produkcji filmowej
Przygotowanie materiałów reklamowych
Prawo autorskie i ochrona dóbr intelektualnych
BLOK KOMPETENCJI MIĘKKICH
Autoprezentacja
Techniki sprzedaży
Praca w grupie
Komunikacja interpersonalna

Pamiętaj, że w ZPSB możesz skorzystać z dofinansowania na studia podyplomowe dla siebie i swoich pracowników w ramach Projektu Bazy Usług Rozwojowych. Sprawdź, jak otrzymać wsparcie i jakie warunki musisz spełnić, aby móc ubiegać się o nie.

STUDIA DOFINANSOWANE Rezerwuję miejsce