Dziekanaty

Szczecin

Wydział Ekonomii i Informatyki

Dziekanat (Ewa Kluz, Róża Borek, Ewelina Lewandowska, Monika Makowska)
Adres: ul. Żołnierska 53, 71-210 Szczecin, II piętro pok. 204
tel. 91 81 49 401  (Monika Makowska – studia II stopnia)
tel. 91 81 49 402  (Ewa Kluz – informatyka)
tel. 91 81 49 404  (Róża Borek – e-learning, Ewelina Lewandowska – studia I stopnia: ekonomia oraz zarządzanie, studia po angielsku)
e-mail: dziekanat@zpsb.pl

Godziny otwarcia Dziekanatu:
pon.-pt. 8:00-16:00
w trakcie zjazdów: pt. 8:00-18:00, sob. 8:00-16:00, nd. 8:00-14:00

Dziekan Wydziału
prof. dr hab. Aleksandra Grzesiuk
Adres: ul. Żołnierska 53, 71-210 Szczecin, II piętro, pok. 202
tel. 91 81 49 411
e-mail: agrzesiuk@zpsb.pl

Gryfice

Wydział Ekonomii i Pedagogiki

Dziekanat (Anna Markowska, Katarzyna Buchuta)
Adres: ul. Piłsudskiego 34, 72-300 Gryfice, I piętro, pok. 201
tel. 91 38 77 098
fax: 91 38 77 098
e-mail: gryfice@zpsb.pl

Godziny otwarcia Dziekanatu:
pon.-pt. 8:30-16:00
w czasie zjazdów:
pt. 9:00-18:00
sob., niedz. 7:45-17:00

Dziekan Wydziału
dr Grażyna Maniak, prof. ZPSB
e-mail: gmaniak@zpsb.pl

Stargard

Wydział Przedsiębiorczości

Dziekanat (Agnieszka Dębińska, Mateusz Kulawiak)
Adres: ul. Park 3 Maja 2, 73-110 Stargard, parter
tel: 91 57 82 212
e-mail: stargard@zpsb.pl

Godziny otwarcia Dziekanatu:
pon.: dziekanat nieczynny
wt. – pt.: 8:00-16:00
soboty i niedziele zjazdowe: 8:30-14.30

Dziekan Wydziału
mgr Ewelina Świergiel
e-mail: eswiergiel@zpsb.pl

Świnoujście

Wydział Ekonomii i Nauk o Zdrowiu

Dziekanat (Małgorzata Chmielewska)
Adres: ul. Grunwaldzka 47, 72- 600 Świnoujście, parter, pok. 2
tel: 91 32 17 777
tel: 91 32 17 778
fax: 91 32 17 777
e-mail: swinoujscie@zpsb.pl

Godziny otwarcia Dziekanatu:
wt.-pt. 10:00-16.00
w czasie zjazdów:
sob., niedz. 9:00-15.00

Dziekan Wydziału
mgr Wiesław Chrobak
tel. 91 32 17 777
e-mail: wchrobak@zpsb.pl