Bieżące

Poniżej znajduje się lista bieżących szkoleń otwartych, na które aktualnie prowadzimy zapis. Klikając w tytuł danego szkolenia możecie dowiedzieć się więcej o tym, jakie zagadnienia będą w ramach niego realizowane. Daty rozpoczęcia szkoleń znajdują się w opisie każdego szkolenia. Ceny szkoleń znajdują się w zakładce Ceny i opłaty.

Zapraszamy do zapoznania się z każdym szkoleniem i do zapisów.

Dokumentacja kadrowa, badania lekarskie

Terminy: , , ,

Podczas tego szkolenia poznasz podstawowe zasady pracy z dokumentacją kadrową. Dowiesz się jakie są przepisy dotyczące badań lekarskich. Zapoznasz się ze wzorami dokumentów kadrowych wraz z ich omówieniem. Szkolenie to daje konkretne wskazówki przydatne do pracy zawodowej, pomoże w prawidłowym prowadzeniu akt osobowych tak, by uniknąć błędów.

Czytaj wiecej...

Rekrutacja i selekcja kadr

Terminy: ,

Jakie są sposoby planowania zatrudnienia? Które z nowoczesnych metod zatrudniania stosować? Jak zrekrutować odpowiednią osobę na odpowiednie stanowisko? Podczas tego szkolenia przekażemy Ci informacje oraz umiejętności niezbędne do tego, abyś umiał wybrać najlepszego kandydata na poszukiwane stanowisko.

Czytaj wiecej...

Oceny efektywności pracy

Terminy: ,

Ocena efektywności pracy ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całej organizacji. Dzięki niej kadra zarządzająca dowiaduje się o trudnościach pojawiających się w firmie oraz potencjale pracowników. Informacja zwrotna sprawia, że pracownicy wiedzą czego się od nich oczekuje i nad czym powinni pracować. Podczas tego szkolenia poznasz skuteczne narzędzia służące ocenie efektywności pracy twoich pracowników, dowiesz się też , jak monitorować powierzane im zadania.

Czytaj wiecej...

Podstawy animacji komputerowej

Terminy: ,

Podczas tego szkolenia poznasz podstawowe zasady tworzenia ruchomych obiektów z wykorzystaniem komputera. Dowiesz się , jakie techniki możesz stosować i nauczysz się wykorzystywać je w praktyce. Nauczysz się podstaw korzystania z programów graficznych , takich jak Adobe After Effects.

Czytaj wiecej...

SixSigma – wstęp do metodologii DMAIC

Terminy: ,

Jest to metoda zarządzania jakością opracowana w połowie lat 80-tych.Polega na doskonaleniu procesów i produktów za pomocą matematyki i statystyki. Podczas tego szkolenia zdobędziesz praktyczną wiedzę dotyczącą metodologii a także praktycznego zastosowania narzędzi w fazach DMAIC.

Czytaj wiecej...

Negocjacje biznesowe

Terminy: ,

Program szkolenia został przygotowany tak, aby po jego ukończeniu uczestnik stał się wprawnym negocjatorem, potrafił zawierać korzystne umowy, planować efektywne negocjacje oraz wykorzystywać zdolności komunikowania się w procesie negocjacji. Podczas tego szkolenia uczestnik nauczy się także, w jaki sposób unikać pułapek i błędów w trakcie negocjacji.

Czytaj wiecej...

Coaching. Narzędzia pracy coacha.

Terminy: , , ,

Coaching to skuteczne narzędzie towarzyszenia innym w rozwoju. To szkolenie pozwoli Ci na nabycie praktycznych umiejętności z zakresu prowadzenia rozmowy coachingowej. Poznasz narzędzia pracy coacha, dowiesz się czym jest model GROW oraz jak korzystać z metody SMART.

Czytaj wiecej...

Przygotowywanie i skład publikacji

Terminy: ,

Aby przygotować publikację do druku konieczne jest łamanie tekstu tzn. umieszczenie go w kolumnach na poszczególnych stronach, następnie składanie – formatowanie tekstu po to, by nadać mu odpowiedni wygląd w akapitach. Formatowanie, tworzenie stylów nagłówków to równie ważne elementy przygotowania publikacji do druku. Podczas tego 15- godzinnego szkolenia poznasz podstawowe zasady składania publikacji.

Czytaj wiecej...

Jak przygotowywać ćwiczenia i bloki szkoleniowe?

Terminy: , , ,

Chcesz nauczyć się przygotowywać bloki szkoleniowe oraz ciekawe ćwiczenia dostosowane do potrzeb grupy? To szkolenie dedykujemy osobom zainteresowanym doskonaleniem swoich umiejętności w zakresie kompetencji trenerskich.

Czytaj wiecej...

Content design

Terminy: ,

Zadaniem content designera jest tworzenie atrakcyjnych treści w mediach społecznościowych. Konieczna jest tu znajomość najnowszych trendów dla poszczególnych kanałów komunikacyjnych, a także zasad tworzenia krótkich i ciekawych form tekstowych przeznaczonych do publikacji w mediach społecznościowych. Podczas tego szkolenia prowadzonego przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kampanii w mediach społecznościowych dowiesz się, jak prowadzić atrakcyjny fanpage, na co zwracać uwagę w komunikatach, a także czego unikać redagując wpisy.

Czytaj wiecej...