Studia podyplomowe

Chcesz zdobyć nowe kompetencje? Myślisz o podniesieniu kwalifikacji? Studia podyplomowe w ZPSB umożliwią Ci zdobycie praktycznej wiedzy odpowiadającej na aktualne wymagania rynku pracy i dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. To z pewnością przełoży się na Twój zawodowy sukces!

Zapłać 850 zł mniej za studia podyplomowe!

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe na naszej Uczelni. Zapisz się na wybrany kierunek studiów w ZPSB w Stargardzie do 31 sierpnia i skorzystaj ze zniżki:

  • 400 zł zniżki w czesnym
  • 450 zł zniżki w opłacie wpisowej – nie płacisz wpisowego!

Wybierz kierunek dla siebie i zarezerwuj miejsce już dziś.

 

Rezerwuję miejsce

Wybrałam studia podyplomowe w ZPSB w Stargardzie, ponieważ uważam że to Uczelnia przyjazna studentom. Bardzo odpowiadał mi sposób organizacji zajęć oraz wykłady z praktykami. Dużym atutem Wydziału w Stargardzie jest lokalizacja – bliskość uczelni od mojego miejsca zamieszkania pozwoliła mi zaoszczędzić czas i pieniądze.

Agnieszka Dąbrowska, absolwentka studiów podyplomowych w Stargardzie

Kluczowe kompetencje

W ZPSB studia podyplomowe prowadzimy w autorskim modelu Knowledge@Work. Obok programu nauczania realizowanego na wybranym kierunku masz dzięki temu możliwość rozwijania kluczowych kompetencji z zakresu umiejętności miękkich, prawa czy finansów. Broker Edukacyjny w oparciu o wyniki Barometru Kompetencji Kluczowych pomaga opracować indywidualną ścieżkę kształcenia w ich zakresie. Kluczowe kompetencje rozwijasz e-learningowo (z wykorzystaniem specjalnej platformy K@W) oraz m-learningowo dzięki grze mobilnej „Pigułki kompetencji”.

10 kluczowych kompetencji, które możesz rozwijać studiując w Knowledge@Work:

Autoprezentacja
Funkcjonowanie w otoczeniu międzynarodowym
Komunikacja interpersonalna
Kreatywność
Praca w zespole
Prawo w działalności gospodarczej
Ugruntowane podstawy matematyki
Zarządzanie wiedzą
Zarządzanie zespołem
Znajomość technologii informatycznych