Studia podyplomowe

Chcesz zdobyć nowe kompetencje? Myślisz o podniesieniu kwalifikacji? Studia podyplomowe w ZPSB umożliwią Ci zdobycie praktycznej wiedzy odpowiadającej na aktualne wymagania rynku pracy i dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. To z pewnością przełoży się na Twój zawodowy sukces!

DO 31 PAŹDZIERNIKA WPISOWE 200 ZŁ TANIEJ

Zapisz się na studia podyplomowe. Teraz wpisowe 200 zł taniej!

Nie wiesz jak podnieść swoją atrakcyjność na rynku pracy? Już dziś zapisz się na studia podyplomowe w ZPSB w Szczecinie! Zrób to do 31 października i skorzystaj ze zniżki:

  • do 31 października opłata wpisowa 200 zł taniej!

Opłata wpisowa na studia podyplomowe wynosi 450 zł
Aktualna zniżka we wpisowym wynosi 200 zł.

Wybierz kierunek i zarezerwuj miejsce już dziś!

 

Rezerwuję miejsce

Wybrałam studia podyplomowe w ZPSB w Stargardzie, ponieważ uważam że to Uczelnia przyjazna studentom. Bardzo odpowiadał mi sposób organizacji zajęć oraz wykłady z praktykami. Dużym atutem Wydziału w Stargardzie jest lokalizacja – bliskość uczelni od mojego miejsca zamieszkania pozwoliła mi zaoszczędzić czas i pieniądze.

Agnieszka Dąbrowska, absolwentka studiów podyplomowych w Stargardzie

Kluczowe kompetencje

W ZPSB studia podyplomowe prowadzimy w autorskim modelu Knowledge@Work. Obok programu nauczania realizowanego na wybranym kierunku masz dzięki temu możliwość rozwijania kluczowych kompetencji z zakresu umiejętności miękkich, prawa czy finansów. Broker Edukacyjny w oparciu o wyniki Barometru Kompetencji Kluczowych pomaga opracować indywidualną ścieżkę kształcenia w ich zakresie. Kluczowe kompetencje rozwijasz e-learningowo (z wykorzystaniem specjalnej platformy K@W) oraz m-learningowo dzięki grze mobilnej „Pigułki kompetencji”.

10 kluczowych kompetencji, które możesz rozwijać studiując w Knowledge@Work:

Autoprezentacja
Funkcjonowanie w otoczeniu międzynarodowym
Komunikacja interpersonalna
Kreatywność
Praca w zespole
Prawo w działalności gospodarczej
Ugruntowane podstawy matematyki
Zarządzanie wiedzą
Zarządzanie zespołem
Znajomość technologii informatycznych