Studia przez internet (e-learning)

Studia przez internet oferowane przez ZPSB w Szczecinie to rozwiązanie dla tych, którzy chcą pracować i studiować jednocześnie, mieszkają poza Szczecinem, a nawet poza granicami kraju. Dzięki nowoczesnym technologiom edukacyjnym wykorzystywanym na studiach e-learningowych w ZPSB możliwe jest studiowanie bez konieczności częstego pojawiania się na Uczelni.

Studia I stopnia online – do 10 sierpnia czesne tylko 132 zł miesięcznie!

Pracujesz za granicą? Dojazdy na Uczelnię stanowi dla Ciebie problem. Wybierz studia w trybie e-learningowym. Na kierunku Ekonomia studia I stopnia możesz studiować na specjalności Zarządzanie biznesem i aż 60% zajęć realizować przez internet. Do 10 sierpnia czesne na specjalności Zarządzanie biznesem wynosi 132 zł miesięcznie na I roku. Na zniżkę składa się:

  • 2800 zł zniżki w czesnym
  • 450 zł zniżki w opłacie wpisowej – brak opłaty wpisowej

Na studiach wspomaganych e-learningiem możesz swobodnie uczyć się z dowolnego miejsca i w czasie, który Tobie pasuje najlepiej. Dzięki stałemu dostępowi do nowoczesnych platform edukacyjnych przez 24 godziny na dobę masz kontakt z Uczelnią oraz możesz w każdej chwili skorzystać z udostępnianych materiałów.

Studia I stopnia e-learningowe realizowane są przez Wydział Ekonomii i Informatyki w Szczecinie. Dowiedz się więcej na temat naszej oferty e-learningu, przejdź do zakładki E-learning.

 

Rezerwuję miejsce