Zarządzanie projektami informatycznymi

Dołącz do grupy

Kierownik projektu informatycznego to dziś jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów. W ZPSB możesz studiować na kierunku Zarządzanie projektami informatycznymi także w systemie e-learningowym. Zapisz się na studia podyplomowe w ZPSB realizowane w 100% online i poszerz swoją wiedzę na temat tego, jak zarządzać takimi nowatorskimi przedsięwzięciami.

Podczas studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie projektami informatycznymi poznasz aspekty modelowania biznesowego i nauczysz się, jak zarządzać ryzykiem w przedsiębiorstwach informatycznych, a także jak zapewnić bezpieczeństwo informacji w projektowanych rozwiązaniach. Jako słuchacz studiów podyplomowych będziesz doskonalić obsługę oprogramowania i narzędzi projektowych wspomagających zarządzanie projektami. Dowiesz się, jak organizować pracę w dużych zespołach i uzupełnisz swoją wiedzę o zagadnienia psychologii ogólnej.

Zajęcia na studiach podyplomowych na kierunku Zarządzanie projektami informatycznymi prowadzimy w formie e-learningowej – w całości realizujemy program studiów przez specjalny serwis internetowy. Znajdziesz w nim multimedialne materiały dydaktyczne, a także zestawy testów do samodzielnej weryfikacji wiedzy i liczne case study.

Adresatami studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie projektami informatycznymi są osoby posiadające wyższe wykształcenie oraz umiejętności w zakresie technologii informatycznych i zarządzania. Studia są skierowane zarówno do kierowników projektów informatycznych, jak i członków zespołów projektowych.

 

Rezerwuję miejsce
Program studiów
Nazwa modułu szkoleniowego
Podstawy zarządzania projektami informatycznymi
Zarządzanie zespołem projektowym, profil menadżera projektu
Metodyki zarządzania projektami
Zarządzanie zakresem, czasem i budżetem projektu
Modelowanie procesów i informacji
Oprogramowanie otwarte w zastosowaniach biznesowych
Zintegrowane systemy zarządzania firmą
Systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji
Zarządzanie informacją w firmie
Wyspecjalizowane języki i technologie tworzenia oprogramowania
Komputerowe wspomaganie zarządzania projektami
Zarządzanie zmianami i komunikacją w projekcie
Zarządzanie ryzykiem projektów informatycznych
Psychologia ogólna

Pamiętaj, że w ZPSB możesz skorzystać z dofinansowania na studia podyplomowe dla siebie i swoich pracowników w ramach Projektu Bazy Usług Rozwojowych. Sprawdź, jak otrzymać wsparcie i jakie warunki musisz spełnić, aby móc się o nie ubiegać.

STUDIA DOFINANSOWANE Rezerwuję miejsce

Sprawdź kierunki studiów z obszaru kompetencji IT, które także mogą Cię zainteresować: