Studia podyplomowe

Warto dbać o to, by nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Dobrym sposobem na to są studia podyplomowe na naszej Uczelni. Podczas nich zdobędziesz specjalistyczna wiedzę przekazywaną przez praktyków i specjalistów w swojej dziedzinie.

Kluczowe kompetencje

Zapłać 700 zł mniej za studia podyplomowe!

Chcesz zmienić branżę? A może interesuje Cię podniesienie kwalifikacji zawodowych? Jeśli tak to już dziś zapisz się na studia podyplomowe w ZPSB w Świnoujściu! Wybierz kierunek do 10 października i skorzystaj z fantastycznych zniżek:

  • 250 zł zniżki w czesnym
  • 450 zł zniżki w opłacie wpisowej – nie płacisz wpisowego!

Dołącz do ZPSB już dziś!

 

Rezerwuję miejsce

W ZPSB studia podyplomowe prowadzone są w autorskim modelu Knowledge@Work, który uzupełnia profesjonalny program nauczania o 10 kluczowych kompetencji wymaganych przez pracodawców. Opracowujemy dla Ciebie indywidualną ścieżkę kształcenia w zakresie wybranych kompetencji – nasz Broker Edukacyjny w oparciu o wyniki Barometru Kompetencji Kluczowych proponuje najwłaściwszy dla Ciebie zestaw modułów wiedzy na odpowiednim poziomie zaawansowania. Rozwój kompetencji oferujemy w formie e-learninowej (przy użyciu specjalnej platformy edukacyjnej) oraz gry mobilnej „Pigułki kompetencji” (m-learning).

10 kluczowych kompetencji rozwijanych na studiach podyplomowych dzięki modelowi studiów Knowledge@Work.

Autoprezentacja
Funkcjonowanie w otoczeniu międzynarodowym
Komunikacja interpersonalna
Kreatywność
Praca w zespole
Prawo w działalności gospodarczej
Ugruntowane podstawy matematyki
Zarządzanie wiedzą
Zarządzanie zespołem
Znajomość technologii informatycznych