Online

Chcesz połączyć studia z pracą zawodową? Mieszkasz w innym mieście lub za granicą? W ZPSB umożliwimy Ci połączenie studiów z Twoimi innymi aktywnościami, dzięki studiom wspomaganą formą online. W ZPSB możesz uczyć się online z wykorzystaniem nowoczesnych technologii edukacyjnych.

Nauka przez internet ma wiele korzyści. Sprawdź jakie. 

Nawet 50% zajęć przez internet

Studiując online na studiach I i II stopnia aż 50% zajęć realizujesz za pośrednictwem internetu! Z kolei studia podyplomowe i kursy odbywasz w 100% online. To wyjątkowa oszczędność czasu, którego nie tracisz na dojazdy na uczelnię.

Nauka w dowolnym miejscu i czasie

Nasza platforma online to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne materiały. Są one zawsze dostępne, dlatego możesz z nich korzystać, kiedy tego potrzebujesz.

Oszczędność pieniędzy

Studiowanie przez internet to zaoszczędzone pieniądze – płacisz za nie mniej niż za tradycyjne studia, a do tego nie musisz martwić się biletem na dojazd!

Materiały dydaktyczne dostępne online

Nasza platforma to miejsce, gdzie nie tylko znajdziesz plany studiów, materiały do nauki, ale także informacje o dyżurach wykładowców czy inne ważne wskazówki.

Samodzielne ustalanie priorytetów

Tylko ty decydujesz, co jest ważniejsze i kiedy możesz poświęcić czas na naukę. Uczysz się więc nie tylko tego, co niezbędne na danym kierunku, ale także dobrej organizacji czasu oraz zdolności do samodzielnego ustalania priorytetów.

Bogata oferta edukacyjna

Oferta nauki przez internet obejmuje studia I stopnia, studia II stopnia, studia podyplomowe oraz kursy i szkolenia.

 

Sprawdź, na jakich kierunkach możesz studiować online

 

Na studiach podyplomowych:

Kursy i szkolenia:

  • Kompetencje interpersonalne
  • E-marketing
  • Inwestycje
  • Personel
  • Zarządzanie projektami
  • Edukacja

 

Krótka charakterystyka studiów online

W ZPSB studia e-learningowe I i II stopnia odbywają się w 50% przez internet. Rok akademicki podzielony jest na dwa semestry, z których każdy trwa 6 miesięcy. Tak jak w przypadku innych studiów, tak i na studiach e-learningowych obowiązuje sesja egzaminacyjna (odbywająca się na Uczelni). Chętni mogą wziąć również udział w krótkim szkoleniu z obsługi platformy e-learningowej. Więcej szczegółowych informacji o dokumentach oraz cenach i opłatach za studia znajdziesz na stronach dedykowanych konkretnym trybom: