Studia I stopnia

Zastanawiasz się, czy uda Ci się pogodzić pracę z nauką, czy dostaniesz wolne albo czy będziesz mieć czas, by przyjechać na zajęcia? Dzięki nowoczesnym technologiom w ZPSB możesz korzystać z rozwiązań, które umożliwiają studiowanie bez konieczności częstego pojawiania się na Uczelni. Zapisz się na studia licencjackie w trybie niestacjonarnym wspomagane e-learningiem i kształć się zdalnie – przez internet w domu lub dowolnym miejscu na świecie!

Zacznij studia w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu jeszcze w tym roku akademickim!

 
Zapisz się do grup na studiach I stopnia i zapłać 200 zł mniej za wpisowe. W celu rejestracji skontaktuj się z dziekanatem pod numerem: tel. 91 81 49 404 lub zostaw kontakt przez nasz system rejestracji online.

Zostaw kontakt

Dzięki e-learningowi możesz swobodnie planować naukę i dostosować ją do swojego planu dnia czy tygodnia. Uczysz się samodzielnie z przygotowanych przez naszych wykładowców materiałów, a także testów weryfikujących wiedzę. Dzięki temu łatwiej się zmotywować i zmobilizować!

Studia I stopnia e-learningowe realizowane są przez Wydział Ekonomii i Informatyki w Szczecinie na następującym kierunku studiów:

Dowiedz się więcej o programie studiów na kierunku Ekonomia oraz na kierunku Zarządzanie.

Zapoznaj się z programem studiów na specjalności Zarządzanie biznesem oraz na specjalności Zarządzanie projektami.