Studia I stopnia

Zastanawiasz się, czy uda Ci się pogodzić pracę z nauką, czy dostaniesz wolne albo czy będziesz mieć czas, by przyjechać na zajęcia? Dzięki nowoczesnym technologiom w ZPSB możesz korzystać z rozwiązań, które umożliwiają studiowanie bez konieczności częstego pojawiania się na Uczelni. Zapisz się na studia licencjackie w trybie niestacjonarnym wspomagane e-learningiem i kształć się zdalnie – przez internet w domu lub dowolnym miejscu na świecie!

Do 31 sierpnia studia I stopnia 1150 zł taniej na pierwszym roku!

 
Zapisz się na studia I stopnia w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu i zapłać 1150 zł mniej za naukę na pierwszym roku. Zapisując się na studia do 31 sierpnia zapłacisz:
  • 700 zł mniej za czesne na pierwszym roku
  • 0 zł wpisowego – zamiast 450 zł!

Zapisz się online już dziś!

Rezerwuję miejsce 

Dzięki e-learningowi możesz swobodnie planować naukę i dostosować ją do swojego planu dnia czy tygodnia. Uczysz się samodzielnie z przygotowanych przez naszych wykładowców materiałów, a także testów weryfikujących wiedzę. Dzięki temu łatwiej się zmotywować i zmobilizować!

Studia I stopnia e-learningowe realizowane są przez Wydział Ekonomii i Informatyki w Szczecinie na następującym kierunku studiów:

Dowiedz się więcej o programie studiów na kierunku Ekonomia oraz na kierunku Zarządzanie.

Zapoznaj się z programem studiów na specjalności Zarządzanie biznesem oraz na specjalności Zarządzanie projektami.

 

Rezerwuję miejsce