Ekonomia

Specjalności:

Zapisz się na studia I stopnia w ZPSB Gryfice i zapłać 1400 zł mniej - trwa do 9 lipca!

 

 

Rezerwuję miejsce

Studia w ZPSB mają charakter praktyczny. Przedmioty jakie realizujemy na studiach są tak dopasowane do kierunku studiów, aby student otrzymał jak najwięcej potrzebnej i praktycznej wiedzy z danego zakresu, a wiedza zdobywana na jednym roku, była uzupełniana w kolejnych latach nauki. Wybrałem studia na kierunku Ekonomia w ZPSB, bo jest to kierunek bardzo perspektywicznym. Ale jest wiele innych rzeczy, które pokazują, że ZPSB to najlepszy wybór – świetne grono pedagogiczne i ciekawe zajęcia z praktykami zachęcają do nauki i rozwijania zainteresowań.

Wojciech Partyka, student kierunku Ekonomia, ZPSB w Gryficach

 

Od kiedy pamiętasz dobrze radzisz sobie zarówno z matematyką, jak i historią, na bieżąco śledzisz wydarzenia z życia gospodarczego w naszym kraju, wnikliwie analizujesz fakty i ciekawe przypadki, które mogłyby wpisać się w szerokie pojęcie ekonomia? Jesteś więc świadomy, że edukacja w tym kierunku otwiera drzwi do kariery w niejednej firmie, a także ułatwia prowadzenie własnej działalności. Ekonomia w ZPSB to studia licencjackie, które pomogą Ci uzupełnić i uporządkować wiedzę o mechanizmach i prawidłowościach rządzących procesami gospodarczymi i społecznymi. Dzięki nim dowiesz się, czym jest ekonomia menadżerska, dlaczego logistyka to przyszłość, jak skutecznie zarządzać zespołem, dobrze prowadzić negocjacje oraz odnaleźć się w zagadnieniach dotyczących finansów i systemów podatkowych, w tym tak istotnej rachunkowości.

Jako zespół składający się w znacznej mierze z wykładowców z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją zawodową doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że praktyka to słowo klucz podczas wybierania kierunku studiów i poszukiwania pracy. Dlatego też wszystkie zajęcia w ZPSB cechują najnowocześniejsze metody nauczania, które pozwalają na omawianie zagadnień „z życia wziętych”. Aktualne case study i analizy działalności firm z otoczenia pogłębiają wiedzę i ułatwiają jej utrwalanie. Wszystko po to, byś nie tylko zdobył wiedzę, ale przede wszystkim wiedział, jak jej używać.

Nowoczesne studia modułowe

Studia na kierunku Ekonomia realizowane są w programie modularnym. Oznacza to, że w danym semestrze będziesz realizować określone przedmioty w ramach modułów. Po zakończeniu realizowania zajęć z jednego modułu, rozpoczniesz realizować przedmioty z kolejnych modułuów tematycznych. Modularny program studiów wprowadzony na kierunku Ekonomia pozwala zdobywać konkretną wiedzę, skupiając się na określonych zagadnieniach.

Ekonomia w ZPSB to studia w Gryficach oraz na innych wydziałach zamiejscowych naszej Uczelni – w Świnoujściu i Stargardzie, a także w jednostce głównej w Szczecinie.

Kierunek akredytowany

Kierunek Ekonomia otrzymał akredytację potwierdzającą jakość kształcenia na naszej Uczelni. Akredytacja wydawana jest uczelniom wyższym w Polsce przez Polską Komisję Akredytacyjną.