Studia przez internet (e-learning)

Zapisz się na studia I stopnia w ZPSB Gryfice do 20 września i zapłać 1000 zł mniej za pierwszy rok nauki!

Wybierz swój kierunek studiów I stopnia w ZPSB w Gryficach i zapłać 1000 zł mniej za naukę na pierwszym roku. Zapisując się na studia do 20 września zapłacisz:
  • 550 zł mniej za czesne na pierwszym roku
  • 0 zł wpisowego – zamiast 450 zł!

 

Rezerwuję miejsce

Jeśli pracujesz i nie wiesz, czy czas, którym dysponujesz, będzie wystarczający do podjęcia nauki i przyjeżdżania na zajęcia, studia niestacjonarne wspomagane e-learningiem w ZPSB są stworzone dla Ciebie! Innowacyjna formuła zajęć przez internet powoli Ci przyswajać potrzebną wiedzę w domowym zaciszu. Wszystko, co będzie Ci potrzebne, to komputer z dostępem do internetu.

Dzięki takiej formie studiowania sam planujesz naukę i dostosowujesz ją do swojego planu dnia. Ponadto uczenie się samodzielnie z materiałów przygotowanych przez wykładowców ZPSB oraz sprawdzanie wiedzy poprzez dedykowane testy bardziej Cię zmotywuje i zmobilizuje.

Studia e-learnignowe realizowane są przez Wydział Informatyki w Szczecinie. Więcej informacji na temat studiów e-learningowych I stopnia znajdziesz na stronie głównej naszej Uczelni, w zakładce E-learning.

 

Rezerwuję miejsce