Grafika komputerowa i marketing internetowy

Jedyne takie studia na rynku regionalnym

Na co dzień zajmujesz się marketingiem? Chcesz wiedzieć jak lepiej docierać do swoich klientów w internecie? A może chciałbyś połączyć swoją wiedzę z zakresu marketingu, z wiedzą o grafice komputerowej? Studia podyplomowe Grafika komputerowa i marketing internetowy to interdyscyplinarny kierunek, który nada Twojej karierze rozpędu. Rozwój? Awans? Rozwój firmy? Jako słuchacz tego kierunku możesz liczyć na takie możliwości.

Do 10 lipca zapłać 950 zł mniej za studia podyplomowe

Zapisz się na studia podyplomowe w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Gryficach i zapłać 950 zł mniej za naukę. Zapisując się do 10 lipca zapłacisz:
  • 500 zł mniej za czesne na pierwszym roku
  • 0 zł wpisowego – zamiast 450 zł!

Zapisz się online już dziś!

Rezerwuję miejsce 

Dla kogo studia podyplomowe Grafika komputerowa i marketing internetowy?

Kierunek polecany jest pracownikom działów promocji, reklamy i marketingu, menedżerów, przedsiębiorcom, pracownikom działów odpowiedzialnych za kontakt z agencjami reklamowymi, którzy chcą zdobyć aktualną wiedzę o trendach w marketingu internetowym i praktyczne umiejętności graficzne. To także studia dla osób, które są na początku swojej kariery zawodowej i chcą dostać dobrze płatną pracę jako grafik komputerowy lub pracownik działu promocji i marketingu.

Studia podyplomowe inne niż wszystkie

Stworzony program studiów na kierunku Grafika komputerowa i marketing internetowy to efekt współpracy grafików i przedsiębiorców, którzy mają posiadają wieloletnie praktyczne i kierunkowe doświadczenie zawodowe, jak i umiejętności dydaktyczne. To jedyne takie studia podyplomowe, które wszechstronnie przygotują słuchaczy do zawodu grafika i jednocześnie specjalisty w dziedzinie marketingu internetowego.

Marketing i grafika to dwie dyscypliny są od siebie sztucznie oddzielane. Kierunek oferowany w ZPSG w Gryficach umożliwi absolwentom uzyskać praktyczne umiejętności graficzne oraz kompleksową wiedzę marketingową, które wykorzystać można zarówno w pracy na stanowisku specjalistycznym, jak również we własnym biznesie. i kompleksowej wiedzy, która umożliwi Ci jej szerokie wykorzystanie zarówno w pracy, jak i we własnym przedsiębiorstwie.

Wolisz studia czy szkolenie? – wybierz formułę nauki dogodną dla Ciebie

Wiemy jak ważny jest czas, dlatego oferujemy Ci dwie formy nauki. Dla zainteresowanych kompleksowym wykształceniem kierunkowym oferujemy studia podyplomowe z zakresu grafiki i marketingu internetowego (zajęcia trwają jeden rok akademicki od października do czerwca).

Jeśli interesują Cię jedynie wybrane zagadnienia z przedmiotu, istnieje możliwość wykupienia pakietu modułowego (wybierasz jedynie te spotkania, które Ciebie interesują). W tej sytuacji otrzymujesz od nas certyfikat ukończenia szkolenia w wybranej tematyce.

Cena jednego modułu wynosi 219 zł.

 

Rezerwuję miejsce

200 godzin praktycznej pracy

Grafika komputerowa oraz marketing internetowy to dziedziny praktyczne. W związku z tym nasze zajęcia to treningi, ćwiczenia, projekty i zadania praktyczne. Większość czasu spędzisz w pracowniach komputerowych oraz pracowniach projektowych. Kończąc studia, otrzymasz w rezultacie 190 przepracowanych godzin, które pozwolą Tobie na samodzielne realizowanie projektów kampanii w social media oraz projektowania własnych nośników reklamowych.

Do godzin w naszych pracowniach otrzymujesz również pakiet szkoleniowy e-learning, podczas, którego możesz rozwijać swoje kompetencje miękkie i nie tylko.

Wykładowcy-praktycy

Wykładowcami kierunku są eksperci praktycy pracujący w branżach social media, reklamowej i marketingu. Zapewnią oni kompleksowe wsparcie w zakresie wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim w obszarze efektywnych metod pracy i realizacji stawianych sobie celów.

 

Program studiów
Tematyka
Wstęp do technologii informatycznych (podstawy pracy z komputerem)
Marketing nowych mediów (wprowadzenie)
Komunikacja wizualna i przekaz multimedialny (wprowadzenie do grafiki komputerowej)
Projektowanie – grafika rastrowa (Photoshop – ćwiczenia)
Projektowanie – grafika wektorowa (Corel – ćwiczenia)
Projektowanie serwisów internetowych – CMS WordPress
Techniki fotografowania i obróbka zdjęć cyfrowych
Promocja, reklama i komunikacja firmy w social mediach
Wprowadzenie do produkcji filmowej
Przygotowanie materiałów reklamowych
Prawo autorskie i ochrona dóbr intelektualnych
BLOK KOMPETENCJI MIĘKKICH
Autoprezentacja
Techniki sprzedaży
Praca w grupie
Komunikacja interpersonalna

Pamiętaj, że w ZPSB możesz skorzystać z dofinansowania na studia podyplomowe dla siebie i swoich pracowników w ramach Projektu Bazy Usług Rozwojowych. Sprawdź, jak otrzymać wsparcie i jakie warunki musisz spełnić, aby móc ubiegać się o nie.

STUDIA DOFINANSOWANE

 

Rezerwuję miejsce