Studia dofinansowane

Chcesz podnieść kwalifikacje swoje i swoich pracowników? A może szukasz sposobu na przeszkolenie personelu bez konieczności wydawania horrendalnych kwot? Już teraz wybierz studia podyplomowe oraz kursy i szkolenia w znajdującej się w renomowanej Bazie Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Gryficach i skorzystaj z dofinansowania nawet 80%!

Jesteś pracownikiem i chciałbyś skorzystać ze studiów dofinansowanych?

Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad zwiększeniem swojej atrakcyjności na rynku pracy i znalezieniem studiów podyplomowych oraz kursów, które pozwolą Ci podnieść kompetencje? Jeśli tak, to koniecznie odszukaj w Bazie Usług Rozwojowych studia podyplomowe, kursy i szkolenia oferowane przez ZPSB w Gryficach i przekaż swojemu pracodawcy informację o możliwości otrzymania dofinansowania w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz kontakt do Naszego Doradcy Edukacyjnego. Firma w której pracujesz musi złożyć specjalny wniosek o dofinansowanie u jednego z  trzech Operatorów projektu dla województwa zachodniopomorskiegow Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A lub Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Przerażają Cię formalności? Odezwij się do nas – pracownicy ZPSB w Gryfiacach na pewno powiedzą Ci co robić!

Jesteś przedsiębiorcą i zależy Ci na podniesieniu kompetencji swoich i Twoich pracowników?

Jeśli zależy Ci na wykwalifikowanym personelu lub sam chcesz uzupełnić swoją wiedzę,  złóż wniosek o dofinansowanie szkoleń i studiów podyplomowych w ZPSB w Gryficach u Operatora. Dla województwa zachodniopomorskiego tę funkcję pełnią trzy instytucje – Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości. W ten sposób, przy dużo mniejszym nakładzie finansowym, masz szansę podnieść kwalifikacje zawodowe swoje oraz swoich pracowników.

Zainteresowany? Koniecznie skontaktują się z Naszą Uczelnią – pracownicy ZPSB w Gryficach z przyjemnością doradzą Ci, jakie studia lub kurs wybrać oraz jak poradzić sobie z wypełnianiem wniosków

Źródło dofinansowań

Źródłem dofinansowania są środki europejskie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego, którego celem jest rozwój małych i średnich przedsiębiorstw (z środków nie mogą korzystać instytucje publiczne i duże przedsiębiorstwa). Daje on szansę mniejszym przedsiębiorcom na pozyskanie funduszy na kursy, studia podyplomowe i szkolenia w ZPSB w Gryficach, które mogą podnieść kwalifikacje zawodowe ich pracownikom. Oferta edukacyjna dostępna jest w ramach internetowej Bazy Usług Rozwojowych.