Jak zdobyć dofinansowanie?

  1. Wybierz studia podyplomowe, kursy lub szkolenia z oferty ZPSB w Gryficach, które wpłyną na rozwój kwalifikacji zawodowych Twoich i Twoich pracowników. Nie wiesz, na jaką usługę się zdecydować?  Skorzystaj z pomocy Naszego Doradcy Edukacyjnego. Pamiętaj też, że chętnie przygotowujemy usługę dostosowaną tylko do Twoich potrzeb.
  2. U jednego z Operatorów złóż komplet wymaganych dokumentów, w tym bardzo ważny formularz rekrutacyjny. Zaznacz w nim jakimi usługami edukacyjnymi oferowanymi przez ZPSB w Gryficach jesteś zainteresowany oraz ilu pracowników Twojego przedsiębiorstwa z nich skorzysta. Usługę wybierz bezpośrednio z Bazy Usług Rozwojowych. Nie znalazłeś takiej, która Cię interesuje? W ZPSB w Gryficach istnieje opcja zamówienia usługi zamkniętej. Pamiętaj, że dla województwa zachodniopomorskiego funkcję Operatora pełnią trzy instytucje – Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A , Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości.
  3. Wybrany przez Ciebie Operator ma 10 dni roboczych na sprawdzenie przekazanych dokumentów. Po pozytywnej decyzji podpisuje z Twoją firmą umowę oraz nadaje Ci ID wsparcia (specjalny, unikatowy numer umożliwiający zapisanie się na usługę w https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl.
  4. Zarejestruj firmę w Bazie Usług Rozwojowych i zapisz ją na wybraną usługę. Co ważne – podobną czynność muszą wykonać pracownicy, którzy będą z niej korzystali. W razie jakichkolwiek problemów możesz skorzystać z pomocy pracowników ZPSB w Gryficach.
  5. Po zapisaniu, resztę czynności wykonuj zgodnie z harmonogramem rekrutacyjnym ZPSB w Gryficach i dokonaj niezbędnych opłat. Po zakończeniu usługi otrzymasz od Naszej Uczelni potwierdzenie zakończenia studiów podyplomowych lub kursu, na podstawie którego będziesz mógł ubiegać się o zwrot kosztów.