Studia przez internet (e-learning)

Zapisz się do 31 maja i zyskaj 2 raty gratis!

 

 

Rezerwuję miejsce

Jeśli pracujesz i nie wiesz, czy czas, którym dysponujesz, będzie wystarczający do podjęcia nauki i przyjeżdżania na zajęcia – studiowanie zdalne w ZPSB jest dla Ciebie! Innowacyjna formuła edukacji przez internet pozwoli Ci przyswajać wiedzę w domowym zaciszu. Wszystko, co będzie Ci potrzebne, to komputer z dostępem do internetu.

Platforma e-learningowa umożliwi Ci zapoznawanie się z materiałami dydaktycznymi, które zostały przygotowane przez specjalistów ZPSB. To nie tylko wiedza w formie tekstowej, lecz przede wszystkim ciekawe przykłady, ilustracje i zestawy ćwiczeń do samodzielnego sprawdzania swoich postępów. Zaliczenie modułów i całych studiów polega na wypełnianiu testów online pod okiem e-opiekuna oraz napisaniu pracy dyplomowej. Świadectwo ukończenia takich studiów jest równoważne z dyplomem tradycyjnej „podyplomówki”.

Studia e-learningowe realizowane są przez Wydział Informatyki w Szczecinie. Więcej informacji na temat studiów podyplomowych prowadzonych w trybie e-learningowym znajdziesz na stronie głównej naszej Uczelni, w zakładce Studia przez internet.