Bieżące

Poniżej znajduje się lista bieżących szkoleń otwartych, na które aktualnie prowadzimy zapis. Klikając w tytuł danego szkolenia możecie dowiedzieć się więcej o tym, jakie zagadnienia będą w ramach niego realizowane. Daty rozpoczęcia szkoleń znajdują się w opisie każdego szkolenia. Ceny szkoleń znajdują się w zakładce Ceny i opłaty.

Zapraszamy do zapoznania się z każdym szkoleniem i do zapisów.

Czas pracy

Terminy: ,

Uzyskaj wiedzę o sposobie interpretowania zapisów Kodeksu Pracy, naucz się wprowadzać harmonogram czasu pracy, dowiedz się, w jaki sposób ewidencjować czas pracy oraz jak obliczać godziny nadliczbowe.

Czytaj wiecej...

Dokumentacja kadrowa, badania lekarskie

Terminy: ,

Podczas tego szkolenia poznasz podstawowe zasady pracy z dokumentacją kadrową. Dowiesz się jakie są przepisy dotyczące badań lekarskich. Zapoznasz się ze wzorami dokumentów kadrowych wraz z ich omówieniem. Szkolenie to daje konkretne wskazówki przydatne do pracy zawodowej, pomoże w prawidłowym prowadzeniu akt osobowych tak, by uniknąć błędów.

Czytaj wiecej...

Planowanie zakresu i czasu projektu

Terminy: , , ,

Celem szkolenia jest uzyskanie wiedzy i umiejętności dotyczących planowania zakresu projektu zgodnego z uzasadnieniem biznesowym, szacowania czasu i zasobów niezbędnych do realizacji prac projektowych oraz dopasowania struktury projektowej do struktury organizacyjnej firmy.

Czytaj wiecej...

Prawna ochrony pracy

Terminy: ,

Każdy pracownik powinien mieć świadomość swoich obowiązków i praw w miejscu zatrudnienia. W gestii pracodawcy leży więc, by w odpowiedni sposób poinstruować swoich podwładnych w tym zakresie. Czas trwania szkolenia to 10 godzin. Prowadząca: Małgorzata Klowan Terminy szkoleń: 04.01.2019, piątek: 16:30-20:30 05.01.2019, sobota: 09:00-13:00 Cena szkolenia: 240 zł netto Zgłoszenia: szkolenia@zpsb.pl (tel. 91/ 81 49 481)

Czytaj wiecej...

Psychologia Motywacji

Terminy: ,

Podczas 10- godzinnego szkolenia z „Psychologii Motywacji” dowiesz się, jak rozpoznawać emocjonalne blokady motywacji, nauczysz się rozróżniać motywację zewnętrzną i wewnętrzną, poznasz sposoby na stawianie celów i planowanie swoich działań, nauczysz się wywoływać wewnętrzną motywację do każdego zaplanowanego projektu. Prowadząca: Beata Dobińska Terminy szkolenia: 01.03.2019, piątek: 16:30-20:30 02.03.2019, sobota: 09:00-13:00 Cena szkolenia: 240 zł netto Zgłoszenia: szkolenia@zpsb.pl (tel. 91/ 81 49 481)

Czytaj wiecej...

Psychologia stresu. Wypalenie zawodowe

Terminy: ,

Stres to dziś nieodłączny element naszego życia. Może być czynnikiem negatywnym, ale też pozytywnym. Chcesz wiedzieć, jak sobie z nim dobrze radzić? Skorzystaj z fachowej wiedzy. Zapisz się na szkolenie z tego zakresu. Zapisy trwają.

Czytaj wiecej...

Psychologia Zespołu

Terminy: ,

Dobrego lidera możemy poznać po jego zespole. Na sukces lidera-menadżera składają się nie tylko charyzma i zdolności przywódcze, ale umiejętność motywowania podwładnych, rozwiązywania konfliktów, czy konsolidowania grupy ukierunkowanej na osiągnięcie celu. Jak wyzwalać w ludziach motywację do pracy dowiesz się na 10-godzinnym szkoleniu.

Czytaj wiecej...

Strategia obecności marki w Social Media

Terminy: ,

Strategia social media nie może być oderwana od innych kanałów marketingu i promocji i powinna być integralną częścią strategii marketingu i PR marki. Chcesz zdobyć na ten temat wiedzę od praktyków z branży marketingowej? Zapisz się na szkolenie.

Czytaj wiecej...

Zarządzanie zespołem projektowym

Terminy: ,

O powodzeniu w realizacji danego projektu decydują jego uczestnicy, a kluczową rolę pełni tu kierownik projektu. To on jest odpowiedzialny za zapewnienie odpowiednich zasobów ludzkich będących podstawą działania zespołu projektowego. Na 10-godzinnym szkoleniu dowiesz się, jak dobrać odpowiednie osoby, jak ocenić ich kompetencje – nie tylko w zakresie technicznym, ale i interpersonalnym. Poznasz ważne wyznaczniki […]

Czytaj wiecej...

  • 1
  • 2