„Narodziny firmy” – webinar

Drodzy Studenci, z przyjemnością zapraszamy Was na kolejny interesujący webinar dedykowany tylko dla naszych studentów w ramach współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Szczecinie.

Rozważasz uruchomienie własnej firmy? Własna działalność gospodarcza jest zawsze dużym wyzwaniem. Jeśli więc istotnie zastanawiasz się czy spróbować pracy „na swoim”, to warto poświęcić chwilę i zdobyć jak najwięcej informacji, które pomogą podjąć ostateczną decyzję.

Zanim zostaniesz prawdziwym „rekinem biznesu”, spotkaj się z nami na platformie ZOOM 28 kwietnia 2022 r. w godzinach 13:30 – 14:30.

W trakcie spotkania omówimy po kolei najważniejsze aspekty proceduralne działalności gospodarczej. Wspólnie z nami prześledzisz modelową ścieżkę rejestracyjną oraz poznasz elementarne zagadnienia rachunkowe, związane z rozliczeniami podatkowymi i ZUS-owskimi – z uwzględnieniem najnowszych zmian w tym zakresie!

Debiutującym w biznesie wskażemy możliwości pozyskiwania zewnętrznych środków finansowych oferowanych przez różne instytucje województwa zachodniopomorskiego, zajmujące się promocją przedsiębiorczości. Pozwolą Ci one zagwarantować sobie pieniądze na dotarcie do progu rentowności.

Zainteresowany? Dołącz do spotkania, a przekonasz się, że dzięki naszym praktycznym wskazówkom, zacząć wcale nie będzie tak trudno. Zapraszamy!

Rejestracja na webinar