Psychologia biznesu

Zarezerwuj miejsce właśnie teraz i zyskaj 1 pełną ratę gratis! Opłatę wpisową też dostajesz za darmo!

 
 

 

Zarządzanie zespołem ma wiele aspektów i wiąże się też z koniecznością motywowania pracowników, prowadzenia negocjacji, a często także rozwiązywania konfliktów. W realizacji tych zadań nieocenioną pomocą jest znajomość mechanizmów rządzących ludzkimi zachowaniami. Zapisz się na specjalność Psychologia biznesu na kierunku Ekonomia w ZPSB w Stargardzie i dowiedz się, jak wykorzystać wiedzę z zakresu psychologii i socjologii w biznesie.

Wiele zajęć w ZPSB ma bardzo interaktywny charakter – są dyskusje, praca w grupach, projekty do zrealizowania i zadania, które należy rozwiązywać. Dzięki temu jednym z największych benefitów wynikających ze studiów na naszej Uczelni jest umiejętność pracy zbiorowej, kreatywnego myślenia, „ubrania” w praktykę pewnych swoich pomysłów i zweryfikowania tego w życiu.

Ewelina Świergiel, Wykładowca ZPSB, Dziekan Wydziału Przedsiębiorczości ZPSB w Stargardzie

Czego się nauczysz?

W trakcie studiów na specjalności Psychologia biznesu zdobędziesz wiedzę z zakresu psychologicznych aspektów zarządzania, a także nauczysz się organizować pracę zespołu i nią zarządzać. Wyposażymy Cię również w kompetencje potrzebne do analizowania postaw i zachowań pracowników oraz zapoznamy Cię z narzędziami i zasadami wpływania na ich motywację. Podczas zajęć będziesz też doskonalić umiejętność skutecznego komunikowania się w organizacji, w tym negocjowania i rozwiązywania konfliktów.

Wybrane przedmioty realizowane na specjalności Psychologia biznesu:

  • Psychologia zarządzania
  • Psychologia rynku
  • Psychologia decyzji kadrowych
  • Rozwiązywanie konfliktów i negocjacje
  • Kultura organizacji

Po studiach będziesz mógł pracować na przykład jako:

  • specjalista w zakresie organizacji i zarządzania
  • menadżer (kierownik) średniego i wyższego szczebla zarządzania
  • przedsiębiorca (prowadzenie własnej działalności gospodarczej)

 

Rezerwuję miejsce
Oceń kierunek/specjalność
[Głosów: 2 Średnia: 5]