Zarządzanie biznesem

Zapisz się do 31 maja i płać mniej za studia! Gratis otrzymasz aż 3 miesięczne raty oraz opłatę wpisową. Nie czekaj, zarezerwuj miejsce już teraz i zapewnij sobie 3 darmowe miesiące studiów!

 
 

 

Niezależnie od tego, jak duże jest przedsiębiorstwo i jakim rodzajem działalności się zajmuje, jego sukces zależy w znacznym stopniu od sposobu, w jaki jest prowadzone. Jeśli marzysz o tym, aby w przyszłości zarządzać spółkami kapitałowymi, przedsiębiorstwami, innymi podmiotami gospodarczymi, czy różnego rodzaju instytucjami, już dziś wybierz specjalność Zarządzanie biznesem w ZPSB!

Dbamy o to, by zajęcia były jak najbardziej angażujące dla studentów. Prowadzimy je w formie warsztatów, korzystamy z gier symulacyjnych. Zapraszamy też wielu gości – praktyków, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami, a także odwiedzamy wybrane instytucje oraz firmy, dzięki czemu nasi studenci mogą zobaczyć, jak faktycznie funkcjonuje dany biznes.

Ewelina Świergiel, Wykładowca ZPSB, Dziekan Wydziału Przedsiębiorczości ZPSB w Stargardzie

Czego się nauczysz?

Studiując zarządzanie biznesem w ZPSB, zdobędziesz umiejętność podejmowania decyzji kierowniczych, strategicznych i operacyjnych w różnych sferach funkcjonowania organizacji biznesowych (produkcyjnych, handlowych, finansowych), przewodzenia zespołom pracowników, a w szczególności funkcjonowania w wymiarze regionalnym, narodowym i międzynarodowym. Program obejmuje również kształcenie w zakresie zwiększania sprzedaży, podejmowania decyzji finansowych, organizacji produkcji w sytuacji wprowadzania nowego produktu na rynek, wykorzystania analizy ekonomicznej oraz sprawnego dobory wykwalifikowanych pracowników.

Program specjalności Zarządzanie biznesem możesz również realizować online jako e-learning. Dzięki temu przez specjalny serwis internetowy zaopatrzony w multimedialne materiały dydaktyczne, case study i testy możesz uczyć się i sprawdzać swoją wiedzę w zaciszu swojego domu. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Modułowe programy studiów

Modularny program studiów to same korzyści. W tej formie możesz studiować specjalność Zarządzanie biznesem. Jako student ZPSB, korzystający z nauki modułowej, realizujesz przedmioty w ramach określonych modułów tematycznych.

Taka forma studiowania nie tylko pozwala na zdobywanie szerokiej wiedzy, koncentrując się na wybranych zagadnieniach, ale również ją systematyzuje. Nauka na poszczególnych modułach rozpoczyna się dopiero, gdy poprzedni będzie ukończony. W ten sposób, odbywające się na bieżąco po nich zaliczenia nie kumulują się w jednym czasie z innymi egzaminami. Takie rozwiązanie zdecydowanie poprawia swobodę nauki i przyswajanie materiału.

Aby dowiedzieć się więcej o szczegółowym programie modułowym, sprawdź specjalność Zarządzanie biznesem. 

Wybrane przedmioty specjalnościowe realizowane na specjalności Zarządzanie biznesem:

 • Własny biznes step-by-step
 • Psychologia biznesu
 • Dyscyplina finansowa w dzialalnosci gospodarczej i wpływ na podatki
 • E-biznes/Promocja i reklama w internecie
 • Strategie w biznesie
 • Zarządzanie projektami UE

Po studiach będziesz mógł pracować na przykład jako:

 • menadżer/kierownik średniego szczebla zarządzania w przedsiębiorstwach, bankach, administracji rządowej i samorządowej itp.
 • specjalista sztabowy komórek wsparcia strategicznego zarządów
 • samodzielny specjalista ds. rozwoju, organizacji i zarządzania
 • doradca organizacyjny
 • konsultant w firmie doradczej
 • przedsiębiorca – właściciel firmy

 

Rezerwuję miejsce
Oceń kierunek/specjalność
[Głosów: 2 Średnia: 5]