Studia dofinansowane

Zmiany na rynku pracy wymuszają na Tobie stałe doszkalanie się? A może od dłuższego czasu czujesz, że personel pracujący w Twojej firmie mógłby wiedzieć więcej? W takim razie koniecznie skorzystaj ze studiów podyplomowych, kursów oraz szkoleń w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Stargardzie. Nasza Uczelnia znajduje się w renomowanej ogólnopolskiej Bazie Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, dzięki czemu korzystając z Naszych kursów oraz studiów możesz ubiegać się o dofinansowanie danej usługi nawet w 80%!

Jesteś pracownikiem i chciałbyś skorzystać ze studiów dofinansowanych?

Szukasz kursu lub studiów podyplomowych, które podniosą Twoją wartość na rynku pracy? Koniecznie odszukaj w Bazie Usług Rozwojowych kursy, szkolenia oraz studia podyplomowe oferowane przez ZPSB w Stargardzie i poinformuj pracodawcę o możliwości skorzystania z dofinansowania w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Przekaż mu kontakt do naszego Doradcy Edukacyjnego i poproś o złożenie wniosku o dofinansowanie u jednego z Operatorów dla województwa zachodniopomorskiego – w Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A oraz Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Brzmi interesująco? Skontaktuj się z Nami – chętnie powiemy Ci więcej na temat możliwości otrzymania dofinansowania!

Jesteś przedsiębiorcą i zależy Ci na podnoszeniu kompetencji swoich i Twoich pracowników?

Nie wiesz jak podnieść kwalifikacje swoje oraz swojego personelu? Już dzisiaj złóż wniosek o dofinansowanie kursów, szkoleń i studiów podyplomowych w ZPSB w Stargardzie u jednego z Operatorów. Dla województwa zachodniopomorskiego są to trzy instytucje – Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości.

Obawiasz się, że nie będziesz mieć czasu na tego rodzaju formalności? Koniecznie skontaktuj się z ZPSB w Stargardzie. Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy chętnie pomogą Ci w przygotowaniu formularza rekrutacyjnego oraz innych dokumentów wymaganych do uzyskania dofinansowania.

Źródło dofinansowań

Opcja uzyskania dofinansowania na przeszkolenie pracowników w ZPSB w Stargardzie możliwa jest dzięki środkom z europejskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Ten program to nic innego jak system dystrybucji środków, które przeznaczone są na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw. Wyłączone są z niego instytucje publiczne oraz duże przedsiębiorstwa. Oferta edukacyjna ZPSB Stargardzie biorąca udział w programie dostępna jest w Bazie Usług Rozwojowych.