Jak zdobyć dofinansowanie?

Print screeny pokazujące ścieżkę wyboru produktu edukacyjnego, na bazie stworzonego opisu kierunku studiów ZPSB

  1. Wybierz w ofercie ZPSB w Stargardzie studia podyplomowe, kursy lub szkolenia, które będą wartościowe dla Ciebie lub Twoich pracowników. Potrzebujesz porady eksperta lub doradcy? A może nie znalazłeś w Naszej ofercie nic dla siebie? Skontaktuj się z Naszą uczelnią – chętnie podpowiemy nie tylko w jaką usługę edukacyjną warto zainwestować, ale też przygotujemy kurs lub szkolenie specjalnie z myślą o Tobie i Twoich pracownikach.
  2. Wybierz jednego z trzech Operatorów dla województwa zachodniopomorskiego – Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A, Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A oraz Polską Fundację Przedsiębiorczości – i złóż wniosek rekrutacyjny. Pamiętaj, aby wskazać w nim jaką usługą jesteś zainteresowany oraz ilu pracowników z niej skorzysta. Możesz ją wybrać z Bazy Usług Rozwojowych. Żadna z nich nie spełnia Twoich oczekiwań? Skontaktuj się z ZPSB w Stargardzie – Nasza Uczelnia oferuje usługi zamknięte, które powstają w porozumieniu z pracodawcą.
  3. Po 10 dniach roboczych (tyle czasu ma Operator na weryfikację Twoich dokumentów) podpisz umowę z Operatorem. Po otrzymaniu ID wsparcia (indywidualnego numeru umożlwiającego zapisy w Bazie) zapisz firmę w https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl na wybraną usługę. Co ważne, podobną czynność musza wykonać wszyscy pracownicy, którzy będą z niej korzystać.
  4. Gdy już zapiszesz się w Bazie Usług Rozwojowych uiść opłatę w ZPSB w Stargardzie i postępuj zgodnie z harmonogramem rekrutacyjnym. Po zakończeniu studiów podyplomowych lub kursów i szkoleń otrzymasz zaświadczenie potwierdzające, które pozwoli Ci ubiegać się o refundację poniesionych kosztów.