Studia przez internet (e-learning)

Zapisz się na wybrany kierunek studiów i dołącz do grupy zajęciowej!

 
 

 

 

Rezerwuję miejsce

Jesteś aktywny zawodowo i nie masz czasu na dojeżdżanie na zajęcia, a wciąż chcesz się doskonalić i poszerzać swoją wiedzę? Wobec tego zdalne studia podyplomowe w ZPSB są stworzone właśnie dla Ciebie! Za pomocą specjalnej platformy online możesz uczyć się w zaciszu własnego domu. Wystarczy komputer i dostęp do internetu.

System e-learningowy zapewni Ci materiały dydaktyczne ilustrowane przykładami oraz zestawy ćwiczeń, byś samodzielnie mógł zweryfikować swoje postępy, bez stresu i w dodatku o każdej porze dnia i nocy. Pod okiem e-opiekuna będziesz mógł przystąpić do zaliczania modułów (wypełniając testy online) i napisania pracy dyplomowej pod opieką promotora. Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych online niczym nie różni się od tego uzyskanego w ramach tradycyjnej „podyplomówki”.

E-learningowe studia podyplomowe realizowane są przez Wydział Informatyki w Szczecinie. Studia organizowane w trybie e-learningowym szerzej opisane zostały na stronie głównej naszej Uczelni, w zakładce Studia przez internet.