Sesja fotograficzna

31 stycznia i 1 lutego na terenie ZPSB w Szczecinie odbędzie się profesjonalna sesja fotograficzna dedykowana studentom i słuchaczom naszej uczelni. Nie boisz się blasku fleszy i chcesz przeżyć niesamowitą przygodę? Biorąc udział w sesji, możesz liczyć na:

 • współpracę z profesjonalnym fotografem,
 • wsparcie doświadczonej wizażystki i stylisty,
 • otrzymanie profesjonalnie wykonanych i obrobionych zdjęć formalnych oraz lifestylowych, które świetnie sprawdzą się w CV i nie tylko,
 • usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach,
 • słodki poczęstunek i fantastyczną atmosferę.

Wypełnij poniższy formularz i zostań twarzą materiałów promocyjnych Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu!

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 stycznia. Decyduje kolejność zgłoszeń!

 

rozwiń
Administratorem w odniesieniu do Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie. Więcej informacji możesz uzyskać pod adresem e-mail: iod@zpsb.pl

Poddanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla zaproszenia do udziału w sesji.

Dane osobowe będziemy przetwarzali w celu przeprowadzenia sesji, w tym kontaktu z Tobą w tej sprawie oraz w celach dochodzenia i obrony przed potencjalnymi roszczeniami (dowodowymi).

Jeżeli wyrazisz poniższą zgodę, będziemy wykorzystywali też Twoje dane w celu marketingu bezpośredniego, również po zakończeniu procesu rekrutacji.

Twoje dane podane w formularzu nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

Twoje dane przetwarzamy na podstawie Twojej zgody.

Odbiorcami Twoich danych osobowych są:

 • podmioty, którym administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych, w tym obsługujących nasze systemy teleinformatyczne lub udostępniającym nam narzędzia teleinformatyczne;
 • agencja marketingowa Płodni.com sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która będzie się z Tobą kontaktowała w sprawie udziału w sesji w naszym imieniu.
 • Możemy je też udostępnić podmiotom uprawnionym do otrzymania Twoich danych na podstawie przepisów prawa, w tym organom państwa.

  Twoje dane będziemy je przetwarzać do czasu odwołania zgody, nie dłużej przez okres konieczny dla organizacji sesji i do czasu przedawnienia potencjalnych roszczeń.

  Zawsze możesz wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych przed jej wycofaniem.

  Możesz zażądać dostępu do treści Twoich danych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych.

  Możesz wnieść skargę na przetwarzanie Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.