Inżynieria e-commerce

Specjalności:

Rezerwuję miejsce

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu to uczelnia, która oferuje swoim studentom naprawdę szeroki wybór kierunków i specjalności na studiach pierwszego stopnia. Wśród nich znalazł się innowacyjny kierunek Inżynieria e-commerce, Jest on skierowany do osób zainteresowanych tą gałęzią gospodarki, które chcą uzyskać tytuł inżyniera i pogłębić swoją wiedzę z zakresu e-commerce. 

Cel kierunku Inżynieria e-commerce na studiach pierwszego stopnia


Studia pierwszego stopnia na kierunku Inżynieria e-commerce to możliwość zdobycia wyższego wykształcenia i specjalistycznej wiedzy skupionej na nowoczesnych sektorach współczesnej gospodarki. Absolwenci tego kierunku uzyskują nie tylko tytuł inżyniera, ale także umiejętności, informacje i kwalifikacje do wykonywania zawodów związanych z szeroko pojętą branżą e-commerce. 

Celem kształcenia na kierunku Inżynieria e-commerce jest zapewnienie studentom szerokich podstaw wiedzy z informatyki, inżynierii procesów, automatyki i innych powiązanych dziedzin nauki wspartych wiedzą w obszarze nauk o zarządzaniu i jakości, pozwalających na elastyczność w dokonywaniu wyboru drogi kariery zawodowej. Ponadto, w trakcie studiów kładziony jest nacisk na rozwijanie umiejętności projektowania i eksploatacji systemów logistycznych i marketingowo-sprzedażowych oraz rozwój odpowiedzialności zawodowej, w tym etycznej postawy w zawodzie.

Inżynieria e-commerce to studia pierwszego stopnia inżynierskie, które gwarantują zdobywanie wiedzy w trakcie ciekawych i aktywizujących zajęć. Studenci ZPSB uczestniczą nie tylko w wykładach i ćwiczeniach, ale także w spotkaniach z praktykami z Pomorza Zachodniego, wizytach studyjnych w firmach oraz grach miejskich i symulacjach, warsztatach oraz dyskusjach. 

Dostępne specjalności na kierunku Inżynieria e-commerce


Na kierunku Inżynieria e-commerce dostępna jest specjalność: 

Zarówno jedna, jak i druga specjalizacja otwiera studentom ZPSB drzwi do kariery w branży e-commerce i pozwoli na doskonałe odnalezienie się w tym nowoczesnym sektorze gospodarczym. 

Zapoznaj się z dokładnymi opisami poszczególnych specjalności i wybierz tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. 

Patron studiów na kierunku Inżynieria e-commerce

Studia I stopnia na kierunku Inżynieria e-commerce realizowane są pod patronatem LSJ HR Group

LSJ HR Group to firma rekrutacyjno-szkoleniowa z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Przedsiębiorstwo to oferuje kompleksowe rozwiązania  z zakresu HR, doradztwa kadrowego, doradztwa biznesowego oraz wsparcia pracowników na poziomie indywidualnym i zespołowym, szkoleń rozwojowych, produktowych i integracyjnych. Oferują także przygotowywanie profesjonalnych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa pracy. Głównymi klientami firmy w obszarze szkoleń są w dużej mierze firmy produkcyjne, organizacje z branży BPO/SSC oraz z sektora administracji publicznej, logistyki i usług. Klienci w ofercie LSJ HR Group cenią przede wszystkim profesjonalizm, elastyczność oraz kompleksowość oferty.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę naszego partnera: lsj.pl

Atuty studiów pierwszego stopnia w ZPSB


Zachodniopomorska Szkoła Biznesu to uczelnia, która oferuje szeroką i dopracowaną ofertę edukacyjną. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane kierunki spełniały oczekiwania naszych studentów oraz zapewniały im konkurencyjną pozycję na rynku pracy. Zajęcia w ramach kierunku Inżynieria e-commerce na studiach pierwszego stopnia prowadzone są przez specjalistów z doświadczeniem w branży, a studenci mają okazję brać udział w spotkaniach z praktykami oraz pracować na realnych problemach, z jakimi zmagają się współczesne przedsiębiorstwa. 

Stawiamy na nowoczesne formy nauczania oraz aktualną wiedzę, dopasowaną do wymagań potencjalnych pracodawców. Studenci ZPSB pozyskują profesjonalną wiedzę, popartą konkretnymi przykładami oraz specjalistyczny kwalifikacje, które zapewnią im przewagę na rynku pracy. Modułowy układ programu kształcenia i zróżnicowana kadra dydaktyczna sprawiają, że przyswajanie wiedzy w ZPSB jest usystematyzowane oraz naprawdę skuteczne.

Inżynieria e-commerce – dla kogo jest ten kierunek?


Inżynieria e-commerce to studia pierwszego stopnia skierowane do osób, które wiążą swoją przyszłość z szeroko rozumianą branżą e-commerce oraz branżami objętymi transformacją cyfrową lub z marketingiem cyfrowym. 

Absolwenci tego kierunku, którzy spełnią wszystkie wymagania zakładane w regulaminie studiów, uzyskują tytuł inżyniera oraz bardzo fachową i możliwą do wykorzystania w praktyce wiedzę. 

Kariera po studiach pierwszego stopnia na kierunku Inżynieria
e-commerce


Studenci, którzy ukończą kierunek Inżynieria e-commerce, mogą znaleźć między innymi zatrudnienie na stanowiskach: 

  • specjalista ds. e-commerce, 
  • specjalista ds. marketingu w e-commerce,
  • analityk procesów w branży e-commerce,
  • specjalista ds. logistyki w dziale e-commerce, 
  • menedżer produktu e-commerce,
  • specjalista ds. zamówień w dziale e-commerce,
  • specjalista ds. dostaw w dziale e-commerce.

Wybór rozwoju kariery po kierunku inżynierskim na studiach pierwszego stopnia jest naprawdę szeroki.

Rezerwuję miejsce

 

Sprawdź także inne kierunki i specjalności na studiach I stopnia w ZPSB.