Zarządzanie

Specjalności:

Zarządzać można biznesem, administracją publiczną, finansami, czasem, wiedzą, talentami – i można by tak długo wymieniać. Nic więc dziwnego, że kwalifikacje w tym zakresie są dziś poszukiwane na rynku pracy i przydają się na wielu polach.

W ZPSB podczas studiów licencjackich na kierunku Zarządzanie w Szczecinie:

  • Rozwiniesz swoje zdolności menadżerskie i poznasz tajniki sztuki zarządzania na wszystkich szczeblach i w organizacjach o różnorodnym charakterze.
  • Będziesz mógł też wybrać dziedzinę, która najbardziej Cię interesuje, na przykład zarządzanie przedsiębiorstwem, projektami, zasobami ludzkimi lub psychologia zarządzania.

Studia poszerzyły moje horyzonty w dziedzinach, o których wcześniej nie miałam pojęcia bądź wiedziałam niewiele, takich jak marketing czy finanse. Dodatkowo dzięki nauce w ZPSB i kontaktowi z innym studentami z mojego kierunku mój angielski stał się o wiele lepszy.

Marta Rutecka, studiuje Zarządzanie po angielsku w ZPSB w Szczecinie

 

W ZPSB już od pierwszego roku studiów będziesz nie tylko zdobywał nowoczesną i unikatową wiedzę, ale też uczył się wykorzystywać poznawane teorie na co dzień. Na kierunku Zarządzanie w Szczecinie kształcimy praktycznie, a naszą ofertę i autorski program nauczania przystosowujemy do aktualnych wymagań rynku pracy. Kładziemy nacisk na to, by wykorzystywać nowoczesne metody kształcenia, a omawiane zagadnienia ilustrujemy poprzez symulacje i analizy przykładów czerpiąc z doświadczeń naszych wykładowców. Nasza kadra to bowiem wysokiej klasy specjaliści od lat z sukcesami działający w swoich branżach. Jeśli więc interesuje Cię Zarządzanie w Szczecinie, studia na naszej Uczelni to świetny wybór.

Studia stacjonarne i niestacjonarne
W ZPSB możesz rozpocząć studia na kierunku Zarządzanie w trybie  w trybie stacjonarnym (od poniedziałku do piątku) oraz w trybie niestacjonarnym (zjazdy w wybrane weekendy w miesiącu). Studia w trybie stacjonarnym możesz rozpocząć na specjalności Marketing i nowe media – sprawdź specjaność.

Nowoczesne studia modułowe
Studia na kierunku Zarządzanie realizowane są w programie modularnym. Oznacza to, że w danym semestrze będziesz realizować tylko określone przedmioty w ramach modułów. Dopiero po zakończeniu jednych zajęć (modułów) rozpoczniesz kolejne przedmioty. Modularny program studiów pozwoli Ci zdobywać konkretną wiedzę, koncentrując się tylko na określonych zagadnieniach.

Kierunek akredytowany
Kierunek Zarządzanie posiada prestiżową akredytację Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Zarządzanie możesz studiować w ZPSB w Szczecinie.

 

Krótka charakterystyka naszych specjalności:

International Business

Zajęcia na tej specjalności prowadzone są w języku angielskim i stacjonarnie.

 

Kadry i płace

Specjalność ta przygotuje Cię do prowadzenia niezbędnej dokumentacji w każdej firmie – m.in. dotyczącej wynagrodzeń pracowniczych i ich rozliczania.

 

Marketing i nowe media

Social media nie będą mieć przed Tobą żadnych tajemnic, a dodatkowo uzyskasz niezbędną wiedzę na temat działań marketingowych w różnych kanałach online.

 

Psychologia zarządzania

Studiując na tej specjalności, nauczysz się jak odpowiednio radzić sobie w sytuacjach konfliktowych oraz również jak skutecznie motywować pracowników do rozwoju i pracy.

 

Zarządzanie projektami

W każdej firmie realizowane są różne projekty, do których wykonania potrzebne są pewne umiejętności. Na tej specjalności nauczysz się nie tylko podejmowania biznesowych decyzji i efektywnego zarządzania projektami, ale również nabędziesz umiejętności, z pomocą których kreatywnie wykonywać będziesz powierzone Ci zadania.