Zarządzanie - Studia I stopnia – Szczecin

Zarezerwuj miejsce właśnie teraz i zyskaj 1 pełną ratę gratis! Opłatę wpisową też dostajesz za darmo!

     

Choć zarządzanie to stosunkowo młoda dyscyplina, skuteczność jej narzędzi sprawiła, że bardzo szybko zdobyła popularność wśród największych autorytetów biznesowych. Dlaczego? Ponieważ każdy z nich wiedział, że opanowanie tajników efektywnego managementu jest umiejętnością, bez której prowadzenie własnej firmy czy kierowanie administracją publiczną nie byłoby osiągalne. Wybierając studia w ZPSB, możesz mieć pewność, że ty również zdobędziesz narzędzia umożliwiające zbudowanie świetnego zespołu, a skuteczne negocjacje i sprzedaż nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic.

Zyskaj przydatne kwalifikacje

Podczas trwających 3 lata studiów w zakresie zarządzania w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu nabędziesz umiejętności, które są przydatne na wielu polach i szczególnie doceniane na współczesnym rynku pracy, w prowadzeniu własnego biznesu czy budowaniu przedsiębiorstwa. Z kolei otrzymany dyplom pozwoli Ci m.in. na kontynuowanie nauki na studiach magisterskich oraz podyplomowych, dzięki którym podniesiesz i sprofilujesz kompetencje.

Ucz się w programie modularnym

Studia na kierunku zarządzanie realizujemy w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w trybie modularnym. Co to znaczy? W każdym semestrze będziesz mieć w planie określone przedmioty w ramach modułów. Dopiero po zakończeniu konkretnych zajęć, rozpoczną się kolejne. Takie podejście do kształcenia pozwoli Ci maksymalnie skupić się na określonych zagadnieniach i pogłębić wiedzę z ich zakresu.

Jakim osobom spodoba się na zarządzaniu?

 • lubiącym przynoszącą efekty realizowanych zadań pracę w grupie,
 • otwartym na diagnozowanie różnego rodzaju problemów i ich kreatywne rozwiązywanie,
 • zainteresowanym sposobami funkcjonowania przedsiębiorstw oraz prowadzącym własną działalność biznesową,
 • chcącym poznać funkcje zarządzania projektami i procesami oraz zasady działania gospodarki rynkowej.

Dlaczego warto studiować zarządzanie w ZPSB?

 • Z naszą kadrą wykładowców-praktyków rozwiniesz zdolności menadżerskie i poznasz tajniki zarządzania na wszystkich szczeblach w wielu organizacjach.
 • Zyskasz możliwość wybrania najbardziej interesującej Cię dziedziny i zdobywania nowych umiejętności z jej zakresu – na przykład zarządzanie projektami, przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi czy psychologia zarządzania.
 • Najważniejsze zagadnienia zostaną szczegółowo omówione i przedstawione w formie symulacji oraz analiz przykładów, za których dobór odpowiedzialna jest kadra naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.
 • Zaoferujemy Ci program studiów podparty rzetelną analizą rynku i odpowiadający jego potrzebom.
 • Otrzymasz wsparcie w zdobywaniu pierwszych doświadczeń zawodowych – w zakładce nasi partnerzy znajdziesz informacje na temat firm, z którymi współpracujemy – oraz budowaniu własnego biznesu.
 • Wybierając zarządzanie w ZPSB możesz mieć pewność wysokiej jakości kształcenia – dowodem na to jest przyznanie mu prestiżowej akredytacji Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Wiele osób, które kończyły naszą Uczelnię zarządza teraz firmami. Pracują w dużych organizacjach, ale też mniejszych firmach. ZPSB jest szkołą otwartą dla studenta, z dużymi możliwościami, gwarantującą ogromny zasób wiedzy. Mamy też świetnych wykładowców, którzy przekazują wiedzę w praktyczny sposób.

Dawid Ratajczyk, wykładowca ZPSB

ZPSB to szkoła, która ma wspaniałą opinię wśród moich znajomych –  także wśród tych, którzy ją kończyli. W swojej pracy spotykam wielu ludzi, mam też wielu pracowników, dlatego praktyczna wiedzą, którą zyskuję na studiach jest mi niezbędna na co dzień. Ta uczelnia spełnia moje oczekiwania w stu procentach.

Marta Miklej-Adamowicz, studentka zarządzania w ZPSB

W jakich zawodach odnajdziesz się po ukończeniu zarządzania? Między innymi:

 • specjalista w branży kadry i płac,
 • specjalista z zakresu administracji oraz rachunkowości,
 • doradca zawodowy,
 • ekspert z obszaru działań online,
 • menadżer marketingu,
 • specjalista ds. PR,
 • specjalista ds. social media.

Studiuj w wygodnym dla Ciebie trybie

Na naszej uczelni możesz uczyć się w dogodnym dla Ciebie trybie – stacjonarnym (zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku) oraz niestacjonarnym (zjazdy odbywają się w wybrane weekendy miesiąca). Dzięki takiemu rozwiązaniu masz szansę na pogodzenie obowiązków zawodowych z edukacją oraz jednoczesne stosowanie zdobytych wiedzy i umiejętności w praktyce!

 

Rezerwuję miejsce

Specjalności:

Oceń kierunek/specjalność
[Głosów: 3 Średnia: 5]