Zarządzanie - Studia I stopnia – Szczecin

Specjalności:

 

Studia pierwszego stopnia taniej o 1400 zł tylko do 9 lipca! Zapisz się!

 

 

Rezerwuję miejsce

Zarządzać można biznesem, administracją publiczną, finansami, czasem, wiedzą, talentami – i można by tak długo wymieniać. Nic więc dziwnego, że kwalifikacje w tym zakresie są dziś poszukiwane na rynku pracy i przydają się na wielu polach.

Profil kandydata

Umiejętności, jakie powinien posiadać kandydat kierunku to:

 • łatwość komunikacji,
 • efektywna praca w grupie,
 • skuteczne diagnozowanie i rozwiązywanie różnego rodzaju problemów,
 • dobra organizacja własnego czasu,
 • twórcze i kreatywne myślenie.

Zainteresowania kandydata tego kierunku:

 • sposoby funkcjonowania przedsiębiorstw,
 • podstawowe funkcje zarządzania zarówno procesami, jak i innymi projektami,
 • własna działalność biznesowa,
 • zasady działania gospodarki rynkowej oraz jej najważniejsze aspekty.

W ZPSB podczas studiów z zarządzania:

 • Rozwiniesz swoje zdolności menadżerskie i poznasz tajniki sztuki zarządzania na wszystkich szczeblach i w organizacjach o różnorodnym charakterze.
 • Będziesz mógł też wybrać dziedzinę, która najbardziej Cię interesuje, na przykład zarządzanie przedsiębiorstwem, projektami, zasobami ludzkimi lub psychologia zarządzania.

W ZPSB już od pierwszego roku studiów będziesz nie tylko zdobywał nowoczesną i unikatową wiedzę, ale też uczył się wykorzystywać poznawane teorie na co dzień. Na studiach z zarządzania w Szczecinie kształcimy praktycznie, a naszą ofertę i autorski program nauczania przystosowujemy do aktualnych wymagań rynku pracy. Kładziemy nacisk na to, by wykorzystywać nowoczesne metody kształcenia, a omawiane zagadnienia ilustrujemy poprzez symulacje i analizy przykładów, czerpiąc z doświadczeń naszych wykładowców. Nasza kadra to bowiem wysokiej klasy specjaliści od lat z sukcesami działający w swoich branżach. Jeśli więc interesują Cię studia z zarządzania w Szczecinie, to zapraszamy do naszej Uczelni!

Perspektywy zawodowe

Dostępne na kierunku specjalności pozwalają na pracę w wielu sektorach, dlatego absolwent zarządzania może pełnić funkcję:

 • specjalisty z branży kadr i płac,
 • specjalisty z zakresu administracji czy rachunkowości,
 • menadżera marketingu, PR-u, a także social mediów,
 • eksperta z dziedziny działań online,
 • doradcy zawodowego,
 • i wielu innych.

Listę partnerów uczelni można znaleźć w zakładce „Nasi partnerzy” – znajdziesz tam listę firm, w których warto zdobyć pierwsze doświadczenie!

STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

W ZPSB możesz rozpocząć studia na kierunku Zarządzanie w trybie stacjonarnym (od poniedziałku do piątku) oraz w trybie niestacjonarnym (zjazdy w wybrane weekendy w miesiącu). Studia w trybie stacjonarnym możesz rozpocząć na specjalności Marketing i nowe media – sprawdź specjalność.

NOWOCZESNE STUDIA MODUŁOWE

Studia na kierunku Zarządzanie realizowane są w programie modularnym. Oznacza to, że w danym semestrze będziesz realizować tylko określone przedmioty w ramach modułów. Dopiero po zakończeniu jednych zajęć (modułów) rozpoczniesz kolejne przedmioty. Modularny program studiów pozwoli Ci zdobywać konkretną wiedzę, koncentrując się tylko na określonych zagadnieniach.

KIERUNEK AKREDYTOWANY

Kierunek Zarządzanie w ZPSB w Szczecinie posiada prestiżową akredytację Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Krótka charakterystyka naszych specjalności:

International Business

Zajęcia na tej specjalności prowadzone są w języku angielskim i stacjonarnie.

 


 

Kadry i płace

Specjalność ta przygotuje Cię do prowadzenia niezbędnej dokumentacji w każdej firmie – m.in. dotyczącej wynagrodzeń pracowniczych i ich rozliczania.

 


 

Marketing i nowe media

Social media nie będą mieć przed Tobą żadnych tajemnic, a dodatkowo uzyskasz niezbędną wiedzę na temat działań marketingowych w różnych kanałach online.

 


 

Zarządzanie projektami

W każdej firmie realizowane są różne projekty, do których wykonania potrzebne są pewne umiejętności. Na tej specjalności nauczysz się nie tylko podejmowania biznesowych decyzji i efektywnego zarządzania projektami, ale również nabędziesz umiejętności, z których pomocą kreatywnie wykonywać będziesz powierzone Ci zadania.

Opinie naszych studentów

Studia poszerzyły moje horyzonty w dziedzinach, o których wcześniej nie miałam pojęcia bądź wiedziałam niewiele, takich jak marketing czy finanse. Dodatkowo dzięki nauce w ZPSB i kontaktowi z innym studentami z mojego kierunku mój angielski stał się o wiele lepszy.

Marta Rutecka, studiuje Zarządzanie po angielsku w ZPSB w Szczecinie