Zarządzanie - Studia I stopnia – Szczecin

Studiuj już od 595 zł/mc! Wpisowe 0 zł! 

Zapisz się do 31.05 i skorzystaj z promocji!

 

Rezerwuję miejsce

Oferta edukacyjna w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu to bardzo ciekawy wybór dla wszystkich osób, którym zależy na uzyskaniu wykształcenia na wysokim poziomie, które pozwoli na znalezienie dobrej pracy w przyszłości. Wśród dostępnych u nas propozycji nie zabrakło popularnego i bardzo przyszłościowego kierunku, jakim jest Zarządzanie na studiach pierwszego stopnia. W ramach tego kierunku realizowane są różne, ciekawe specjalności. 

Cel kierunku Zarządzanie na studiach pierwszego stopnia

W ZPSB kładziemy ogromny nacisk na to, aby nasza oferta edukacyjna była jak najbardziej dopasowana do aktualnych wymagań stawianych przez pracodawców na rynku pracy. Kierunek zarządzanie to niezwykle przyszłościowy wybór, który cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród osób, które dopiero zaczynają rozwijać swoją karierę zawodową, jak i tych, którzy pragną pozyskać dodatkowe umiejętności menedżerskie w celu wykorzystywania ich w swoich codziennych wyzwaniach i zadaniach w pracy. 

Zarządzanie w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu to trzyletnie studia licencjackie, które trwają przez 6 semestrów. Podczas zajęć studenci uczestniczą nie tylko w klasycznych wykładach i ćwiczeniach. Mają oni okazję również uczestniczyć w spotkaniach z praktykami z Pomorza Zachodniego oraz innych regionów w Polsce, związanych z branżą, której dotyczy konkretna specjalność. W ZPSB organizowane są także gry symulacyjne, wizyty studyjne w firmach oraz realizowane są na zajęciach aktualne i ciekawe case study. 

Studia pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie będą doskonałym wyborem dla każdego, kto chce w przyszłości zajmować kierownicze stanowiska w firmach o różnej wielkości zarówno tych lokalnych, jak i krajowych oraz międzynarodowych. To także doskonała opcja dla osób, które planują otworzenie i prowadzenie swojej własnej firmy. 

Dostępne specjalności na kierunku Zarządzanie

Kierunek Zarządzanie na studiach pierwszego stopnia oferuje następujące specjalności:

Powyższe specjalności obejmują zarówno zajęcia kierunkowe, związane z nauką i metodami zarządzania różnymi obszarami w biznesie. Poza tym na każdej z tych specjalności studenci będą brali udział w wykładach i ćwiczeniach, które skupione będą na konkretnej gałęzi Zarządzania. Sprawdź, jakie zajęcia realizowane są na tych studiach i wybierz specjalność odpowiednio dopasowaną do Twoich potrzeb oraz planów na życie zawodowe. 

Atuty studiów pierwszego stopnia w ZPSB

Studia pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie to wybór, który pozwoli Ci zdobyć przydatną wiedzę oraz umiejętności, idealne do wykorzystania w Twojej codziennej pracy. Jeśli chcesz w przyszłości zajmować stanowiska menedżerskie, to koniecznie zarejestruj się na studia I stopnia w ZPSB na kierunku Zarządzanie. Dowiesz się na nim najważniejszych informacji na temat przewodzenia poszczególnym działom w swojej pracy. Poznasz tajniki działań marketingowych i PR-owych, a także zarządzania personelem, zapasami i projektami oraz informacje przydatne podczas planowania działań i zarządzania firmą. 

Zajęcia w ramach studiów I stopnia na kierunku Zarządzanie podzielone zostały na tematyczne moduły, które pozwalają na przyswajanie usystematyzowanej wiedzy w uporządkowany sposób. Poza klasycznymi wykładami i ćwiczeniami, studenci ZPSB biorą udział w spotkaniach z praktykami, wizytach studyjnych oraz symulacjach i case study opartych na aktualnych przykładach z branży.

Wiele osób, które kończyły naszą Uczelnię zarządza teraz firmami. Pracują w dużych organizacjach, ale też mniejszych firmach. ZPSB jest szkołą otwartą dla studenta, z dużymi możliwościami, gwarantującą ogromny zasób wiedzy. Mamy też świetnych wykładowców, którzy przekazują wiedzę w praktyczny sposób.

Dawid Ratajczyk, wykładowca ZPSB

ZPSB to szkoła, która ma wspaniałą opinię wśród moich znajomych –  także wśród tych, którzy ją kończyli. W swojej pracy spotykam wielu ludzi, mam też wielu pracowników, dlatego praktyczna wiedzą, którą zyskuję na studiach jest mi niezbędna na co dzień. Ta uczelnia spełnia moje oczekiwania w stu procentach.

Marta Miklej-Adamowicz, absolwentka zarządzania w ZPSB

Zarządzanie – dla kogo jest ten kierunek?

Zarządzanie to kierunek studiów I stopnia, który skierowany jest do wszystkich absolwentów szkół średnich, którzy planują dalszą naukę. Idealnie odnajdą się na nim osoby, które wiążą swoją przyszłość zawodową z pracą z ludźmi i chcą docelowo zarządzać mniejszym lub większym zespołem, na przykład konkretnym działem czy grupą projektową. Jest to kierunek o bardzo szerokim zakresie, na którym studenci otrzymają specjalistyczną wiedzę menedżerską, którą będą mogli wykorzystać w przyszłości. 

Studia licencjackie na kierunku Zarządzanie w ZPSB pozwolą na rozwinięcie zdolności przywódczych oraz umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi, zapasami, działaniami marketingowymi oraz pracą nad projektami. Studenci na tym kierunku mogą wybrać bardzo ciekawe i przyszłościowe specjalności, które pozwolą na rozwój w bardziej sprecyzowanym zakresie, dopasowanym do planów zawodowych i zainteresowań oraz predyspozycji.

Kariera po studiach pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie

Po studiach pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie w ZPSB, absolwenci mogą zdecydować się na bardzo ciekawą i różnorodną karierę zawodową. Mogą docelowo zajmować między innymi poniższe stanowiska. 

 • Sales Manager, 
 • Marketing Manager,
 • Export Manager, 
 • PR Specialist,
 • Global Manager, 
 • Financial Manager, 
 • Development Manager, 
 • Team Leader,
 • Social Media Specialist, 
 • Online Sales Manage,
 • Media Consultant.

Szeroki wybór różnych możliwości zawodowych sprawia, że kierunek zarządzanie to idealny wybór dla każdego, kto chce w przyszłości rozwijać swoją karierę zawodową w branży biznesowej i osiągać w tej dziedzinie sukcesy.

Studiuj już od 595 zł/mc! Wpisowe 0 zł! 

Zapisz się do 31.05 i skorzystaj z promocji!

 

Rezerwuję miejsce

 

Sprawdź także inne kierunki i specjalności na studiach I stopnia w ZPSB.

Specjalności: