Zarządzanie - Studia I stopnia – Szczecin

 

Choć zarządzanie to stosunkowo młoda dyscyplina, skuteczność jej narzędzi sprawiła, że bardzo szybko zdobyła popularność wśród największych autorytetów biznesowych. Dlaczego? Ponieważ każdy z nich wiedział, że opanowanie tajników efektywnego managementu jest umiejętnością, bez której prowadzenie własnej firmy czy kierowanie administracją publiczną nie byłoby osiągalne. Wybierając studia w ZPSB, możesz mieć pewność, że ty również zdobędziesz narzędzia umożliwiające zbudowanie świetnego zespołu, a skuteczne negocjacje i sprzedaż nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic.

Zyskaj przydatne kwalifikacje

Podczas trwających 3 lata studiów w zakresie zarządzania w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu nabędziesz umiejętności, które są przydatne na wielu polach i szczególnie doceniane na współczesnym rynku pracy, w prowadzeniu własnego biznesu czy budowaniu przedsiębiorstwa. Z kolei otrzymany dyplom pozwoli Ci m.in. na kontynuowanie nauki na studiach magisterskich oraz podyplomowych, dzięki którym podniesiesz i sprofilujesz kompetencje.

Ucz się w programie modularnym

Studia na kierunku zarządzanie realizujemy w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w trybie modularnym. Co to znaczy? W każdym semestrze będziesz mieć w planie określone przedmioty w ramach modułów. Dopiero po zakończeniu konkretnych zajęć, rozpoczną się kolejne. Takie podejście do kształcenia pozwoli Ci maksymalnie skupić się na określonych zagadnieniach i pogłębić wiedzę z ich zakresu.

Jakim osobom spodoba się na zarządzaniu?

 • lubiącym przynoszącą efekty realizowanych zadań pracę w grupie,
 • otwartym na diagnozowanie różnego rodzaju problemów i ich kreatywne rozwiązywanie,
 • zainteresowanym sposobami funkcjonowania przedsiębiorstw oraz prowadzącym własną działalność biznesową,
 • chcącym poznać funkcje zarządzania projektami i procesami oraz zasady działania gospodarki rynkowej.

Dlaczego warto studiować zarządzanie w ZPSB?

 • Z naszą kadrą wykładowców-praktyków rozwiniesz zdolności menadżerskie i poznasz tajniki zarządzania na wszystkich szczeblach w wielu organizacjach.
 • Zyskasz możliwość wybrania najbardziej interesującej Cię dziedziny i zdobywania nowych umiejętności z jej zakresu – na przykład zarządzanie projektami, przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi czy psychologia zarządzania.
 • Najważniejsze zagadnienia zostaną szczegółowo omówione i przedstawione w formie symulacji oraz analiz przykładów, za których dobór odpowiedzialna jest kadra naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.
 • Zaoferujemy Ci program studiów podparty rzetelną analizą rynku i odpowiadający jego potrzebom.
 • Otrzymasz wsparcie w zdobywaniu pierwszych doświadczeń zawodowych – w zakładce nasi partnerzy znajdziesz informacje na temat firm, z którymi współpracujemy – oraz budowaniu własnego biznesu.
 • Wybierając zarządzanie w ZPSB możesz mieć pewność wysokiej jakości kształcenia – dowodem na to jest przyznanie mu prestiżowej akredytacji Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Wiele osób, które kończyły naszą Uczelnię zarządza teraz firmami. Pracują w dużych organizacjach, ale też mniejszych firmach. ZPSB jest szkołą otwartą dla studenta, z dużymi możliwościami, gwarantującą ogromny zasób wiedzy. Mamy też świetnych wykładowców, którzy przekazują wiedzę w praktyczny sposób.

Dawid Ratajczyk, wykładowca ZPSB

ZPSB to szkoła, która ma wspaniałą opinię wśród moich znajomych –  także wśród tych, którzy ją kończyli. W swojej pracy spotykam wielu ludzi, mam też wielu pracowników, dlatego praktyczna wiedzą, którą zyskuję na studiach jest mi niezbędna na co dzień. Ta uczelnia spełnia moje oczekiwania w stu procentach.

Marta Miklej-Adamowicz, studentka zarządzania w ZPSB

W jakich zawodach odnajdziesz się po ukończeniu zarządzania? Między innymi:

 • specjalista w branży kadry i płac,
 • specjalista z zakresu administracji oraz rachunkowości,
 • doradca zawodowy,
 • ekspert z obszaru działań online,
 • menadżer marketingu,
 • specjalista ds. PR,
 • specjalista ds. social media.

Studiuj w wygodnym dla Ciebie trybie

Na naszej uczelni możesz uczyć się w dogodnym dla Ciebie trybie – stacjonarnym (zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku) oraz niestacjonarnym (zjazdy odbywają się w wybrane weekendy miesiąca). Dzięki takiemu rozwiązaniu masz szansę na pogodzenie obowiązków zawodowych z edukacją oraz jednoczesne stosowanie zdobytych wiedzy i umiejętności w praktyce!

 

 

Specjalności: