Studia przez internet (e-learning)

 

Na studiach II stopnia dostępne są dwa kierunki:

Myślisz o studiach II stopnia, jednak zastanawiasz się czy łatwo będzie Ci połączyć studiowanie z codziennymi obowiązkami? Dla osób, które pracują zawodowo, mieszkają poza Szczecinem a nawet za granicą mamy doskonałe rozwiązanie – studia e-learningowe w 50% realizowane przez internet.

Studia II stopnia realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii edukacyjnych pozwolą Ci kontynuować naukę, godząc to z obowiązkami codziennymi. Studia zaoczne wspomagane e-learningiem pozwolą Ci kształcić się przez internet z każdego miejsca na świecie dzięki nowoczesnej platformie edukacyjnej. Znajdziesz tam nie tylko niezbędne materiały do nauki, ale także swój e-indeks a także będziesz mieć kontakt z Uczelnią 24 godziny na dobę.

Chcesz wiedzieć więcej na temat studiów wspomaganych e-learnigniem? Przejdź do zakładki E-learning.

Dlaczego warto wybrać studia online II stopnia w ZPSB?

Studiując przez internet nie tylko oszczędzasz czas oraz minimalizujesz koszty nauki, ale również uczysz się lepszej organizacji czasu. Studia online w 60% odbywają się za pośrednictwem platformy e-learningowej – w ciągu całego roku student musi pojawić się dziewięć razy na uczelni. Sama platforma e-learningowa jest bardzo intuicyjna, ale każda chętna osoba może wcześniej odbyć krótki kurs, na którym zapozna się dokładnie z jej obsługą. Chcesz wiedzieć, jakie dokumenty są ci potrzebne, aby się zapisać? Wejdź na stronę dotyczącą studiów online II stopnia!