Zarządzanie ludźmi w firmie

Zapisz się do 31 maja i zyskaj 2 raty gratis!

 
 
 

 

Kierunek
 • Zarządzanie ludźmi w firmie
Rodzaj studiów
 • Podyplomowe
Tryb studiów
 • Niestacjonarne
Język
 • Polski
Czas trwania
 • 1 rok
Data startu
 • Październik 2022
Opis
Odpowiednie zarządzanie ludźmi w firmie odgrywa niezwykle istotną rolę w przypadku prowadzenia zarówno niewielkiego przedsiębiorstwa, jak i działalności na dużą skalę. Odpowiednia wiedza oraz umiejętności mają ogromny wpływ na to, jak pracownicy są zmotywowani do wykonywania swoich działań, co przekłada się na możliwości rozwoju firmy i na to, jak kształtują się jej wyniki operacyjne.
Aktualna zniżka
 • 2 raty gratis tylko do 31.05.2022!
Cena
 • Już od 449 zł!

 

Rezerwuję miejsce

 

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu to miejsce, w którym osoby z różnym doświadczeniem mogą zdobyć lub ugruntować posiadaną już wiedzę. W naszej ofercie edukacyjnej znalazły się studia podyplomowe na kierunku zarządzanie ludźmi w firmie. Ich celem jest przygotowanie słuchaczy do budowania zgranego zespołu pracowników, którzy doskonale będą rozumieć swoje obowiązki oraz znać ich wagę i wpływ na rozwój całego przedsiębiorstwa.

Studia podyplomowe w ZPSB to doskonały wybór dla osób, które są świeżo po uzyskaniu dyplomu studiów pierwszego lub drugiego stopnia, a także dla osób z doświadczeniem zawodowym, które chcą poszerzyć swoje kompetencje o nowoczesną wiedzę z zakresu zarządzania ludźmi w firmie.

Cel studiów

Studia podyplomowe na kierunku zarządzanie ludźmi w firmie w ZPSB mają na celu rozwinąć u słuchaczy umiejętność prowadzenia komunikacji z pracownikami w nowoczesnej i bardzo przystępnej formie. Studenci będą mieli okazję również nauczyć się, jak budować poczucie przynależności do formy u członków zespołu zarówno na stanowiskach wyższego, jak i niższego szczebla.

Na zajęciach w ramach studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie ludźmi w firmie przekazywana jest wiedza teoretyczna oraz praktyczna. Dzięki temu studenci są bardzo profesjonalnie przygotowani do tego, aby informacje pozyskane podczas wykładów i ćwiczeń wykorzystywać w swojej codziennej pracy z zespołem i budować z nim odpowiednie relacje oraz zarządzać zadaniami w sposób jak najbardziej wydajny.

Korzyści dla studentów:

Studia podyplomowe w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu mają wiele zalet. Na kierunku zarządzanie ludźmi w firmie należą do nich między innymi:

 • możliwość nauki z wykorzystaniem unikatowego w skali kraju programu, który łączy miękki HR z twardym HR,
 • udział w zajęciach prowadzonych przez ludzi z pasją, którzy są nie tylko wykładowcami, ale także pracownikami działów personalnych w firmach z różnych branż oraz HR Business Partnerami naszej uczelni,
 • zdobycie umiejętności i wiedzy, które pozwolą uzyskać studentom przewagę konkurencyjną na rynku pracy,
 • praktyczne szkolenia z zakresu form komunikacji z pracownikami, a także liczne warsztaty i case study, które przygotują studentów na zawodowe wyzwania w przyszłości.

Dlaczego warto wybrać studia na kierunku zarządzanie ludźmi w firmie w ZPSB?

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu to uczelnia prywatna z wieloletnim stażem. Od lat kształcimy osoby, które swoją przyszłość wiążą ze środowiskiem biznesowym i prowadzeniem swoich własnych firm, ale nie tylko. Nasza oferta edukacyjna kierowana jest także do osób, które chcą rozwijać swoją karierę i obejmować stanowiska zarządcze i kierownicze w przedsiębiorstwach produkcyjnych lub usługowych z bardzo różnych branż.

Wybór studiów podyplomowych w ZPSB to doskonała opcja dla każdego, kto chce uzyskać przewagę na rynku pracy. Przekazywana na zajęciach teoretycznych i praktycznych wiedza na pewno przyda się w przyszłości i pozwoli wykonywać obowiązki zawodowe w sposób profesjonalny oraz przede wszystkim bardzo wydajny i efektywny.

Dla kogo są przeznaczone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie ludźmi w firmie?

Studia podyplomowe na kierunku zarządzanie ludźmi w firmie w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu są skierowane między innymi do:

 • pracowników działów personalnych w firmach z różnych branż i o różnej wielkości,
 • osób pracujących na stanowiskach zarządzających, które chcą poprawić swoje relacje z pracownikami i nauczyć się, jak budować z nimi trwałe i wartościowe relacje,
 • ludzi, którzy dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę kariery związaną z pracą w HR lub zarządzaniem zespołem projektowym.

Metodyka:

Zajęcia w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu prowadzone są na niezwykle wysokim poziomie. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby kadra edukacyjna na poszczególnych kierunkach była bardzo starannie dobrana. Dzięki temu wykłady i ćwiczenia prowadzone są w nowoczesnej formie, z dużym naciskiem na przekazywanie wiedzy nie tylko teoretycznej, ale także praktycznej.

Nauka na studiach podyplomowych w Zachodniopomorskiej Szkole biznesu na kierunku zarządzanie ludźmi w firmie podzielona jest na bloki tematyczne. Moduły są tak ułożone, aby zapewnić ciągły rozwój i pozwolić studentom przyswajać stale nową wiedzę. Znaczna część zajęć prowadzona jest w formie case study, warsztatów oraz projektów, które pozwalają na praktyczne wykorzystanie teorii poznanej na wykładach.

Program studiów:

BLOK WPROWADZAJĄCY. 20 godz.
Zajęcia integracyjne. 5 godz.
Modele zarządzania ludźmi w firmie. 5 godz.
Prawo pracy. 10 godz.

BLOK I. NARZĘDZIA HR. 60 godz.
Rekrutacja, selekcja i dobór pracowników – narzędzia i techniki. 15 godz.
Zarządzanie zadaniami i wynikami pracowników – narzędzia i techniki. 10 godz.
Organizacja pracy w firmie. Pracodawca, przełożony, lider. 10 godz.
Praca zdalna i zespoły rozproszone. 10 godz.
Zwolnienia pracowników i outplacement – narzędzia i techniki. 5 godz.
Zarządzanie projektami HR. 10 godz.

BLOK II. DOŚWIADCZENIA PRACOWNIKA. 55 godz.
Doświadczenia pracownika w firmie (na wejściu – przejściu – wyjściu). 15 godz.
Budowanie motywacji pracownika. 10 godz.
Zarządzanie potencjałem i kompetencjami pracowników. 10 godz.
Zarządzanie komunikacją i relacjami w firmie. 10 godz.
Zarządzanie różnorodnością. 10 godz.

BLOK III. MARKA PRACODAWCY. 30 godz.
Zarządzanie marką pracodawcy. 10 godz.
Marka pracodawcy i pracownika w sieci. 10 godz.
Trendy i wyzwania HR. 10 godz.

BLOK KOMPETENCJI KLUCZOWYCH (w trybie e-learningowym) – słuchacz samodzielnie wybiera 2 kompetencje kluczowe z poniższego zestawu. 20 godz.
1. Autoprezentacja
2. Komunikacja interpersonalna
3. Kreatywność
4. Praca w zespole
5. Prawo własności intelektualnej
6. Zarządzanie wiedzą
7. Zarządzanie zespołem

Łączna liczba godzin: 185 godz.

Trenerzy na kierunku:

dr Iwona Rafaląt – wykładowca akademicki z ponad 20-letnim stażem. Trenerka i szkoleniowiec w zakresie efektywnego zarządzania ludźmi, konsultantka i współautorka wielu procesów personalnych w przedsiębiorstwach i firmach. Dr Iwona Rafaląt to ekspertka w projektowaniu i wdrażaniu procesów, systemów i narzędzi rekrutacji, selekcji, onboardingu pracowników, a także systemów oceny pracy, motywowania, rozwoju i budowania karier.  Propagatorka i popularyzatorka wiedzy o zarządzaniu, szczególnie o zarządzaniu ludźmi. Wykładowca z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć w formie online. Ponadto dr Iwona Rafaląt pełni funkcję redaktor naczelnej czasopisma profesjonalnego ZPSB Firma i Rynek.

 

Rezerwuję miejsce