Zarządzanie projektami informatycznymi

Zapisz się na wybrany kierunek studiów i dołącz do grupy zajęciowej!

 
 
 

Kierownik projektu informatycznego to dziś jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów. W ZPSB możesz studiować na kierunku Zarządzanie projektami informatycznymi także w systemie e-learningowym. Zapisz się na studia podyplomowe w ZPSB realizowane w 100% online i poszerz swoją wiedzę na temat tego, jak zarządzać takimi nowatorskimi przedsięwzięciami.

Podczas studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie projektami informatycznymi poznasz aspekty modelowania biznesowego i nauczysz się, jak zarządzać ryzykiem w przedsiębiorstwach informatycznych, a także jak zapewnić bezpieczeństwo informacji w projektowanych rozwiązaniach. Jako słuchacz studiów podyplomowych będziesz doskonalić obsługę oprogramowania i narzędzi projektowych wspomagających zarządzanie projektami. Dowiesz się, jak organizować pracę w dużych zespołach i uzupełnisz swoją wiedzę o zagadnienia psychologii ogólnej.

Studia podyplomowe online

Zajęcia na studiach podyplomowych na kierunku Zarządzanie projektami informatycznymi prowadzimy w formie e-learningowej – w całości realizujemy program studiów przez specjalny serwis internetowy. Znajdziesz w nim multimedialne materiały dydaktyczne, a także zestawy testów do samodzielnej weryfikacji wiedzy i liczne case study.

Adresaci studiów

Adresatami studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie projektami informatycznymi są osoby posiadające wyższe wykształcenie oraz umiejętności w zakresie technologii informatycznych i zarządzania. Studia są skierowane zarówno do kierowników projektów informatycznych, jak i członków zespołów projektowych.

Program studiów
Tematyka: Liczba godzin:
Podstawy zarządzania projektami informatycznymi 18
Planowanie zasobów projektu 18
Zarządzanie ludźmi w zespołach projektowych 18
Analiza wymagań w projektach informatycznych 18
Zarządzanie zmianami i komunikacją w zespole 18
Zarządzanie ryzykiem w projektach informatycznych 18
Efektywność osobista 18
Metodyki zarządzania projektami 18
Prawne aspekty realizacji projektów informatycznych 18
Wdrażanie efektów projektu i jego zamykanie 18
Liczba godzin łącznie: 180

 

Sprawdź kierunki studiów z obszaru kompetencji IT, które także mogą Cię zainteresować:

 

W razie braku możliwości organizowania zajęć stacjonarnych z powodów niezależnych od Szkoły, wszystkie kierunki studiów podyplomowych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu mogą być realizowane w całości w formie online.