Zarządzanie projektami informatycznymi

Dołącz do grupy zajęciowej!

 
 
 
Nauczycielu, w dniu Twojego święta przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe 150 złotych zniżki na studia podyplomowe!

Całkowita wartość zniżki przy zapisie 14 października to aż 850 złotych, nie czekaj!

 

Kierownik projektu informatycznego to dziś jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów. W ZPSB możesz studiować na kierunku Zarządzanie projektami informatycznymi także w systemie e-learningowym. Zapisz się na studia podyplomowe w ZPSB realizowane w 100% online i poszerz swoją wiedzę na temat tego, jak zarządzać takimi nowatorskimi przedsięwzięciami.

Podczas studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie projektami informatycznymi poznasz aspekty modelowania biznesowego i nauczysz się, jak zarządzać ryzykiem w przedsiębiorstwach informatycznych, a także jak zapewnić bezpieczeństwo informacji w projektowanych rozwiązaniach. Jako słuchacz studiów podyplomowych będziesz doskonalić obsługę oprogramowania i narzędzi projektowych wspomagających zarządzanie projektami. Dowiesz się, jak organizować pracę w dużych zespołach i uzupełnisz swoją wiedzę o zagadnienia psychologii ogólnej.

Studia podyplomowe online

Zajęcia na studiach podyplomowych na kierunku Zarządzanie projektami informatycznymi prowadzimy w formie e-learningowej – w całości realizujemy program studiów przez specjalny serwis internetowy. Znajdziesz w nim multimedialne materiały dydaktyczne, a także zestawy testów do samodzielnej weryfikacji wiedzy i liczne case study.

Adresaci studiów

Adresatami studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie projektami informatycznymi są osoby posiadające wyższe wykształcenie oraz umiejętności w zakresie technologii informatycznych i zarządzania. Studia są skierowane zarówno do kierowników projektów informatycznych, jak i członków zespołów projektowych.

Program studiów
Nazwa modułu szkoleniowego
Podstawy zarządzania projektami informatycznymi
Budowa i zarządzanie zespołem projektowym
Analiza wymagań w projektach informatycznych
Planowanie zasobów projektu
Zarządzanie zespołem projektowym
Zarządzanie zmianami i komunikacją w zespole projektowym
Prawne aspekty realizacji projektów informatycznych
Metodyki zarządzania projektami
Zarządzanie ryzykiem projektów informatycznych
Efektywność osobista menedżera
Zakończenie projektu informatycznego i wdrażanie jego efektów

 

Sprawdź kierunki studiów z obszaru kompetencji IT, które także mogą Cię zainteresować:

 

W razie braku możliwości organizowania zajęć stacjonarnych z powodów niezależnych od Szkoły, wszystkie kierunki studiów podyplomowych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu mogą być realizowane w całości w formie online. 

Rezerwuję miejsce
Oceń kierunek/specjalność
[Głosów: 3 Średnia: 4.7]