Studia dofinansowane

Już od jakiegoś czasu szukasz studiów podyplomowych z możliwością dofinansowania dla siebie lub swoich pracowników? Wybierając studia podyplomowe, kursy lub szkolenia w ZPSB możesz skorzystać z dofinansowania nawet w 80%. Naszą uczelnię znajdziesz w ogólnopolskiej prestiżowej Bazie Usług Rozwojowych prowadzonej przez renomowaną Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zarezerwuj miejsce na kierunku studiów, na który chcesz ubiegać się o dofinansowanie.

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA KIERUNKU

Jesteś pracownikiem i chciałbyś skorzystać ze studiów dofinansowanych?

Odszukaj w Bazie Usług Rozwojowych szkolenie lub studia oferowane przez ZPSB, które Cię interesują. Następnie poinformuj swojego pracodawcę o dostępnych w ZPSB studiach z dofinansowaniem w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Prześlij link do tej zakładki lub przekaż kontakt do naszego Doradcy Edukacyjnego. Pamiętaj, aby móc skorzystać z dofinansowań firma w której pracujesz musi złożyć wniosek o dofinansowanie studiów podyplomowych i szkoleń u Operatora. Dla województwa zachodniopomorskiego tę funkcję pełnią trzy instytucje – Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. lub Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z formalnościami? Odezwij się do nas – pracownicy ZPSB chętnie podpowiedzą Ci co robić!

Jesteś przedsiębiorcą i zależy Ci na podnoszeniu kompetencji swoich i Twoich pracowników?

Złóż wniosek o dofinansowanie szkoleń i studiów podyplomowych u jednego z Operatorów – Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. lub Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A lub – i skorzystaj ze szkoleń, kursów i studiów podyplomowych dla Twoich pracowników. Dzięki nim będą oni mieli szansę podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, a Ty jako przedsiębiorca zyskasz dobrze przeszkolony i zaznajomiony z branżowymi nowinkami personel. Na razie prowadzisz firmę w pojedynkę? Pamiętaj, że Ty też możesz skorzystać z dofinansowania!

Źródło dofinansowań

Korzystanie z dofinansować możliwe jest dzięki środkom europejskim w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Jest to system dystrybucji środków przeznaczonych na rozwój przedsiębiorstw (z programu wyłączone są instytucje publiczne i duże przedsiębiorstwa). Umożliwia on przedsiębiorcom pozyskanie środków na kursy, szkolenia, studia podyplomowe i studia MBA dla swoich pracowników, organizowane na przykład w  ZPSB. Oferta edukacyjna dostępna jest w ramach internetowej Bazy Usług Rozwojowych.

Dzięki Bazie Usług Rozwojowych pracownicy mają szansę na rozwinięcie swoich kwalifikacji i zdobycie bardziej specjalistycznej wiedzy, a przedsiębiorcy zyskują szansę zdobycia wykwalifikowanego personelu.

Więcej o „Funduszu Usług Rozwojowych w województwie zachodniopomorskim”  prowadzonym przez Polską Fundację Przedsiębiorczości możesz przeczytać, pobierając ulotkę – JPG 1 i JPG 2.