Jak zdobyć dofinansowanie?

  1. Sprawdź ofertę studiów podyplomowych, studiów MBA, kursów i szkoleń naszej Uczelni i wybierz te, które przydadzą się Twoim pracownikom. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z pomocy ZPSB – chętnie podpowiemy, na jakie usługi warto się zdecydować. Nie znalazłeś nic dla siebie? Skontaktuj się z nami! Przygotujemy ofertę dopasowaną pod Twoje potrzeby.
  2. Złóż u jednego z Operatorów – dla województwa zachodniopomorskiego jest ich trzech, czyli Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A oraz Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A – komplet wymaganych dokumentów. Wskaż w nim jakimi usługami rozwojowymi (możesz wybrać spośród studiów podyplomowych, studiów MBA, kursów i szkoleń, szkoleń e-learningowych) i dla jakiej liczby pracowników jesteś zainteresowany. Usługę możesz wybrać bezpośrednio z Bazy Usług Rozwojowych. Istnieje też opcja zamówienia usługi zamkniętej w ZPSB
  3. Operator w ciągu 10 dni roboczych weryfikuje przekazane dokumenty, a po pozytywnej decyzji podpisuje z Twoją firmą wiążącą umowę i nadaje Ci ID wsparcia (indywidualny numer umożliwiający zapisanie się na wybraną usługę w https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl). Zarejestruj firmę w Bazie Usług Rozwojowych i zapisz ją na wybraną usługę rozwojową. Następnie poproś pracowników, którzy będą z niej korzystać o wykonanie podobnej czynności. Pamiętaj, że w razie problemów zawsze możesz skontaktować się z ZPSB – chętnie pomożemy Ci w przygotowaniu dokumentów czy prawidłowym zapisaniu się na usługę rozwojową.
  4. Po zapisaniu w Bazie Usług Rozwojowych postępuj zgodnie z harmonogramem rekrutacyjnym ZPSB i uiszczaj opłaty w terminie.
  5. Po zakończeniu usługi i wystawieniu przez ZPSB zaświadczenia o zakończeniu szkolenia lub studiów podyplomowych możesz ubiegać się o refundację poniesionych kosztów.