Studia podyplomowe przez internet (online)

Zapisz się do 31 maja i zyskaj 2 raty gratis!

 
 
 

Przez Internet możesz studiować na następujących kierunkach studiów podyplomowych:

W ZPSB dbamy o to, aby zarówno poziom zdobywanej wiedzy, jak i metody nauczania były aktualne oraz przyjazne dla naszych studentów. W ofercie studiów podyplomowych posiadamy kierunki realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii edukacyjnych. Wybrane studia podyplomowe w Szczecinie prowadzone są całkowicie w formie zdalnej, przez internet.

E-learningowe studia podyplomowe to 24-godzinny kontakt z uczelnią. Jak to możliwe? Dzięki wykorzystaniu nowoczesnym platform e-learningowych będziesz mieć dostęp do wszystkich materiałów dydaktycznych, przygotowywanych przez specjalistów z danego obszaru studiów.

Studia podyplomowe e-learningowe realizowane są przez Wydział Informatyki w Szczecinie. Masz pytania dotyczące sposobu organizacji studiów? Chcesz dowiedzieć się jakie kierunki studiów podyplomowych prowadzone są w formie e-learningowej? Przejdź do zakładki E-learning, gdzie znajdziesz wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania.

Obawiasz się, że sam nie podołasz wszystkim zadaniom? Każdy student otrzymuje swojego e-opiekuna kursu, który pomoże mu na różnych etapach edukacji. Każdy z modułów kursu kończy się testem online, więc nie musisz martwić się o dojazd na uczelnię. Jednak, aby móc z powodzeniem zakończyć studia podyplomowe w ZPSB musisz ukończyć prawie wszystkie moduły oraz napisać pracę dyplomową. Zobacz, jakie dokumenty są niezbędne, aby zapisać się na studia i gdzie trzeba je złożyć na stronie dotyczącej studiów podyplomowych online.

 

Rezerwuję miejsce