Pilne-ogłoszenie

Szanowni Studenci,

W aktualnej sytuacji, odnosimy się ze zrozumieniem do wszystkich przypadków trudności w terminowym regulowaniu płatności z tytułu czesnego. Prosimy o informowanie dziekanatów o takich sytuacjach. W razie poważnych trudności, w uzasadnionych przypadkach wyrazimy zgodę na rozłożenie czesnego na mniejsze raty i elastycznie podejdziemy do terminów płatności.

Jednocześnie informuję, że na czas kryzysu związanego z epidemią, rezygnujemy z blokowania dostępu do systemu e-dziekanat i platformy e-learningowej oraz z poboru odsetek ustawowych za przeterminowane należności (pomimo faktu, że e-dziekanat automatycznie je nalicza, więc możecie Państwo je widzieć).

Deklarujemy, że pracujemy nad bieżącym udostępnianiem zajęć na platformie, w systemie Microsoft Teams i innych komunikatorach. Wierzymy, że nasze zabiegi pozwolą bezkolizyjnie zrealizować wszystkie planowane w tym semestrze aktywności akademickie bez potrzeby przedłużania roku akademickiego na okres wakacyjny. Apelujemy o Wasze zaangażowanie i wysiłki.

Z pozdrowieniami

Rektor ZPSB

prof. Aneta Zelek