Biuro Karier

Zabiegamy o to, by student kończąc studia mógł rozwijać i wykorzystywać zdobyte umiejętności praktyczne, zwiększając tym swoją konkurencyjność jako pracownika.

Promujemy naszych studentów i absolwentów, w szczególności na lokalnym rynku pracy. Nasze Biuro Karier chce pomagać studentom i absolwentom we wchodzeniu na rynek pracy m.in. poprzez działania w zakresie poradnictwa zawodowego. Organizowane będą spotkania z pracodawcami, szkolenia i warsztaty, a także programy praktyk i staży. Można je będzie zrealizować w konkretnym przedsiębiorstwie, instytucji lub w naszej uczelni. Jest to szansa na zdobycie doświadczeń zawodowych, a także wykorzystanie praktycznych aspektów wiedzy zdobywanej podczas studiów.

Biuro Karier stara się informować o ofertach pracy, staży i praktyk , jak również w tym zakresie na bieżąco współpracować z Powiatowym Urzędem Pracy w Świnoujściu.

Akademickie Biuro Karier na Wydziale w Świnoujściu działa od grudnia 2015 r. W jego wyposażeniu pomogły pozyskane środki finansowe z Powiatowego Urzędu Pracy w Świnoujściu.

Oferty pracy

Zapraszamy do zakładki z aktualnymi ofertami pracy na stronie głównej ZPSB

Sprawdź aktualne oferty

Polecamy także portal Jooble: Praca dla studentów

Kontakt

Biuro Karier Wydziału w Świnoujściu
ul. Grunwaldzka 47, 72- 600 Świnoujście, parter, pok. 4
tel: 91 32 17 777
tel: 91 32 17 778

e-mail: swinoujscie@zpsb.pl