Infrastruktura

Baza dydaktyczna

W ZPSB posiadamy dobrze rozwiniętą infrastrukturę, dzięki czemu możesz zdobywać wiedzę w wygodnych warunkach. Zajęcia w naszej Uczelni odbywają się w świetnie wyposażonych salach wykładowych, nowoczesnych laboratoriach komputerowych (w samym Szczecinie jest łącznie ponad 150 stanowiskami). Na Wydziale w Świnoujściu część zajęć prowadzona jest także w naszej pracowni fizjoterapeutycznej.

Wydziały w Szczecinie i Gryficach są zlokalizowane na naszych kampusach, natomiast Wydział w Stargardzie mieści się w siedzibie Zespołu Szkół Nr 1, a ten w Świnoujściu w budynku I Liceum Społecznego Fundacji LOGOS.

Nowoczesne technologie

Na terenie naszych Wydziałów zainstalowaliśmy hot spoty. Możesz dzięki nim swobodnie korzystać z internetu na swoim komputerze czy urządzeniach mobilnych. Innowacyjne rozwiązania takie jak e-Dziekanat czy platforma e-learningowa ułatwiają studiowania i umożliwiają kontakt z Uczelnią 24 godziny na dobę. Sprawdź także udostępniane przez ZPSB usługi, które opisane zostały na stronie głównej, w zakładce Infrastruktura.

Biblioteki i czytelnie

Jako nasz student masz dostęp do bogatych zbiorów Biblioteki Głównej, bibliotek wydziałowych i czytelni na miejscu oraz online. Możesz też korzystać z najlepszych baz danych i literatury. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.