Kontynuuj naukę

Jeśli masz dyplom licencjata lub inżyniera i myślisz o kontynuacji nauki, w ZPSB masz kilka możliwości dalszego rozwoju swojej ścieżki edukacyjnej. Sprawdź jaką ofertę edukacyjną mamy dla Ciebie.

Szeroka oferta edukacyjna
W naszej ofercie znajdziesz nie tylko atrakcyjne kierunki studiów licencjackich i inżynierskich. Możesz także kontynuować naukę na studiach uzupełniających magisterskich, które realizowane są na naszym Wydziale w Szczecinie. Możesz także kontynuować naukę na Wydziale w Świnoujściu, na studiach podyplomowych uzupełniając tym samym wiedzę z zakresu Ekonomii zdobytą na studiach I stopnia. Studia w ZPSB możesz kontynuować w trybie tradycyjnym, w murach Uczelni. Możesz także wybrać studia w trybie e-learningowym, realizując nawet 60% zajęć przez internet.

Dla absolwentów wszystkich kierunków
Skończyłeś Pedagogikę, Informatykę, Fizjoterapię? Jesteś absolwentem kierunku humanistycznego? W ZPSB możesz kontynuować naukę na kierunku Zarządzanie lub Pedagogika, zdobywając dodatkowe kwalifikacje. Studia II stopnia na kierunkach Zarządzanie i Ekonomia mogą podjąć absolwenci wszystkich kierunków i uczelni. Sprawdź program studiów II stopnia w ZPSB..

Zniżki w czesnym
Studia mijają bardzo szybko, jednak Twoja edukacja wcale nie musi zakończyć się na dyplomie licencjata, inżyniera czy magistra. Warto kontynuować naukę. Już raz zaufałeś naszej Uczelni, a my chcielibyśmy abyś to z nami rozwijał swoją ścieżkę edukacyjną i rozwijał swoją karierę zawodową. Jako student lub absolwent ZPSB możesz liczyć na preferencyjne warunki cenowe, jeśli zdecydujesz się kontynuować naukę w ZPSB. Zniżki w czesnym oraz w opłacie wpisowej, jak i udogodnienia rekrutacyjne czekają na naszych studentów wyłącznie w okresie rekrutacji na studia. Zniżki obowiązują na studia II stopnia, studia podyplomowe.

Studia przez internet
W ZPSB możesz kontynuować studia magisterskie przez internet. Studia w trybie e-learningowym realizowane są na  kierunku Zarządzanie na studiach II stopnia. W praktyce oznacza to, że 50% zajęć realizowanych jest przez internet, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii edukacyjnych. To maksymalnie 8 zjazdów w ciągu jednego roku. Jeśli zatem pracujesz, mieszkasz za granicą lub chcesz połączyć studia z życiem rodzinnym, rozważ studia w trybie e-learnignowym.