Ekonomia

Specjalności:

Zapisz się na studia I stopnia w ZPSB Świnoujście i zapłać 1400 zł mniej do 9 lipca!

 

 

 

Rezerwuję miejsce

Globalizacja, ekonomia menadżerska, finanse i systemy podatkowe, rachunkowość i logistyka… – to pojęcia znane, a jednak dla wielu dość enigmatyczne. Wszystkie łączy jedno – branża, która nie ogranicza się do jednego sektora. Ekonomia – bo o niej mowa – przenika bowiem niemal każdy wymiar naszego życia. To właśnie ten kierunek na studiach licencjackich w ZPSB zapewni Ci kompleksową wiedzę teoretyczna i praktyczną, która już wkrótce może okazać się przepustką do Twojej kariery zawodowej. Studia rozjaśnią Ci nie tylko mechanizmy i prawidłowości rządzące procesami gospodarczymi i społecznymi w naszym kraju, ale przede wszystkim przygotują Cię do założenia i prowadzenia z sukcesami własnego przedsiębiorstwa.

Podczas zajęć często korzystamy z nietypowych, innowacyjnych form nauki, na przykład gier strategicznych, dzięki którym na autentycznym przykładzie możemy przekonać się, jak wygląda rynek i działanie na nim. To z pewnością pomoże nam w przyszłości w założeniu i prowadzeniu własnego biznesu.

Marta Rutecka, studiuje Zarządzanie po angielsku w ZPSB w Szczecinie

Jak podkreślają pracodawcy, głównym wyznacznikiem decydującym o sukcesie procesu rekrutacyjnego jest doświadczenie. Dlatego też w ZPSB kładziemy główny nacisk na pogłębianie wiedzy praktycznej studentów. Kadra naukowa, składająca się z doświadczonych specjalistów o ugruntowanej pozycji zawodowej, na bieżąco uzupełnia program o interesujące case study, przykłady z regionu i techniki, dzięki którym nauka jest przyjemnością, a nie przymusem. Takie podejście sprawia, że nasi studenci posiadają nie tylko niezbędną wiedzę, ale przede wszystkim potrafią się nią posługiwać.

Ekonomia w ZPSB to studia w Świnoujściu oraz na innych wydziałach zamiejscowych naszej Uczelni – w Stargardzie i Gryficach, a także w jednostce głównej w Szczecinie.

Kierunek akredytowany
Kierunek Ekonomia posiada akredytację potwierdzającą jakość kształcenia wydaną przez Polską Komisję Akredytacyjną.