Zarządzanie biznesem

Zarezerwuj miejsce teraz i zyskaj 1 pełną ratę gratis! Opłatę wpisową też dostajesz za darmo!

   

 

Kierunek Ekonomia jest dobrą perspektywą na przyszłość. Uważam, że to szansa na zdobycie ciekawej, dobrze płatnej pracy. Na zajęciach najczęściej omawiane są zagadnienia „z życia wzięte” a zajęcia prowadzone są przez wykładowców będących praktykami w swoich dziedzinach. Zajęcia pełne przykładów i case studies, dające możliwość konwersacji to najlepsza droga nauki.

Katarzyna Rzepka, absolwentka studiów na kierunku Ekonomia, ZPSB w Gryficach

Chcesz pracować jako menadżer? A może marzysz o kierowaniu mniejszą lub większą firmą? Już dziś wybierz specjalność Zarządzanie biznesem. Wiedza zdobyta na tych studiach pomoże Ci osiągnąć zawodowy sukces!

Czego się nauczysz?


Specjalność Zarządzanie biznesem to przyszłościowy kierunek edukacji, który pomoże Ci zarówno podczas zakładania i prowadzenia własnej działalności, jak i planowania strategii, taktyki czy podejmowania kluczowych decyzji finansowych dla dużego przedsiębiorstwa. W toku zajęć dydaktycznych nauczysz się, od czego zależy zwiększenie sprzedaży, co zrobić, by produkcja była sprawnie zorganizowana i by produkt wprowadzany na rynek był najwyższej jakości. Poznane metody i sposoby wykorzystania analizy ekonomicznej znacząco wpłyną na Twój sposób zarządzania i decyzje, które będziesz musiał podejmować na przykład podczas rekrutacji nowych pracowników.

Jest takie sprawdzone powiedzenie, że lepiej jest dać komuś wędkę, niż rybę. Zarządzanie biznesem to zestaw narzędzi, dzięki którym świat biznesu nie będzie miał przed Tobą tajemnic. Odkrywanie go jest tym bardziej pasjonujące, im lepsze narzędzia posiadasz w swoim zestawie.

dr Jarosław Poteralski, Lider specjalności Zarządzanie biznesem

Modułowe programy studiów

Program studiów Zarządzanie I stopnia ułożony jest w sposób modularny. Dzięki takiej organizacji, studenci realizują przedmioty w ramach określonych modułów tematycznych. Ta forma studiowania pozwala zdobywać wiedzę skupiając się na konkretnych tematach. Po zakończeniu zajęć z jednego modułu, następuje zaliczenie po czym rozpoczyna się kolejny. Dzięki temu egzaminy i zaliczenia nie kumulują się w jednym czasie z innymi.

Nowoczesne metody kształcenia

Zajęcia na naszej Uczelni odbywają się z wykorzystaniem nowoczesnych metod kształcenia i obejmują ćwiczenia na platformie e-learningowej, gry symulacyjne i decyzyjne, treningi i warsztaty specjalnościowe, dyskusje moderowane oraz praktyki.

Szczegóły programu: EKONOMIA-1-2016_Program_ZB

Wybrane przedmioty specjalnościowe realizowane na specjalności Zarządzanie biznesem:

 • Własny biznes step-by-step
 • Psychologia biznesu
 • Dyscyplina finansowa w działalności gospodarczej i wpływ na podatki
 • E-biznes/Promocja i reklama w internecie
 • Strategie w biznesie
 • Zarządzanie projektami UE

Po studiach będziesz mógł pracować na przykład jako:

 • menadżer/kierownik średniego szczebla zarządzania w przedsiębiorstwach, bankach, administracji rządowej i samorządowej itp.
 • specjalista sztabowy komórek wsparcia strategicznego zarządów
 • samodzielny specjalista ds. rozwoju, organizacji i zarządzania
 • doradca organizacyjny
 • konsultant w firmie doradczej
 • przedsiębiorca – właściciel firmy

 

Rezerwuję miejsce
Oceń kierunek/specjalność
[Głosów: 2 Średnia: 5]