Studia dofinansowane

Chcesz rozwinąć działalność swojego przedsiębiorstwa i do tego celu potrzebujesz lepiej wyszkolonego personelu? Już teraz wybierz studia podyplomowe, kursy oraz szkolenia w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Świnoujściu. Naszą uczelnię znajdziesz w renomowanej Bazie Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, dzięki czemu masz szansę skorzystać z dofinansowania na Nasze usługi nawet w 80%.

Jesteś pracownikiem i chciałbyś skorzystać ze studiów dofinansowanych?

Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Odszukaj w Bazie Usług Rozwojowych szkolenie, kurs lub studia podyplomowe z oferty ZPSB w Świnoujściu i powiadom pracodawcę o dostępnych na Naszej uczelni usługach z dofinansowaniem w ramach Europejskiej Funduszu Społecznego (kontakt do naszego Doradcy Edukacyjnego znajdziesz tutaj). Co ważne, jeśli Twoja firma ma skorzystać z dofinansowania, to pracodawca powinien złożyć wniosek u jednego z Operatorów. W naszym województwie ich funkcję pełnią Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości.

Zainteresowany? Koniecznie skontaktuj się z ZPSB w Świnoujściu! Nasi pracownicy chętnie powiedzą Ci więcej na temat studiów dofinansowanych.

Jesteś przedsiębiorcą i zależy Ci na podniesieniu kompetencji swoich i Twoich pracowników?

Jeśli chcesz pochwalić się świetnie przeszkolonym personelem lub samemu podnieść swoje kwalifikacje zawodowe to już dziś złóż wniosek o dofinansowanie szkoleń, kursów i studiów podyplomowych w ZPSB w Świnoujściu u jednego z Operatorów – w Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A lub Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Obawiasz się zbyt wielu formalności? Niepotrzebnie! Skontaktuj się z ZPSB w Świnoujściu, gdzie pracownicy uczelni chętnie podpowiedzą Ci jak pomyślnie przejść wszystkie etapy otrzymania dofinansowania.

Źródło dofinansowań

Otrzymanie dofinansowania odbywa się w ramach systemu dystrybucji środków przeznaczonych na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw, który odbywa się z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Dzięki niemu przedsiębiorcy mają szansę pozyskać fundusze na studia podyplomowe, szkolenia oraz kursy dla pracowników, które organizuje ZPSB w Świnoujściu. Usług edukacyjne dostępne w ramach programu dostępne są w Bazie Usług Rozwojowych.