Studia przez internet (e-learning)

Zapisz się na studia podyplomowe do 31 sierpnia i zapłać za naukę 850 zł mniej!

Wybierz swój kierunek studiów podyplomowych w ZPSB w Świnoujściu i zapłać za naukę 850 zł mniej. Zapisując się na studia do 31 sierpnia zapłacisz:
  • 400 zł mniej za czesne
  • 0 zł wpisowego – zamiast 450 zł!

 

Rezerwuję miejsce

Dla wszystkich osób, które na co dzień pracują i mają mało czasu dla siebie, a co dopiero na zajęcia dodatkowe, Zachodniopomorska Szkoła Biznesu stworzyła program studiów podyplomowych online. Dzięki nim za pomocą komputera z dostępem do internetu i dedykowanej platformy możesz o każdej porze dnia i nocy poszerzać swoją wiedzę.

Wszystkie materiały wraz z przykładami, zestawy ćwiczeń i testy do samodzielnej weryfikacji przyswojonych informacji udostępniamy Ci online w jednym miejscu. Ponadto system e-learningowy umożliwia Ci zaliczanie modułów poprzez testy online, które nadzorują e-opiekunowie. Ukończenie studiów wiąże się z napisaniem pracy dyplomowej i poświadczone jest dyplomem (takim samym, jak w przypadku klasycznych studiów podyplomowych).

Studia w trybie e-learningowym realizowane są przez Wydział Informatyki w Szczecinie. Więcej na temat studiów podyplomowych organizowanych e-learningowo dowiesz się na stronie głównej naszej Uczelni, w zakładce Studia przez internet.

 

Rezerwuję miejsce