O wydziale

Wydział ZPSB w Świnoujściu

Na świnoujskim Wydziale ZPSB możesz studiować na kierunku Ekonomia i Pedagogika na I stopniu albo skorzystać z naszej oferty studiów podyplomowych, kursów i szkoleń.

Stale monitorujemy potrzeby rynku pracy, dlatego właśnie tutaj kształcimy nie tylko specjalistów dla branży biznesowej, ale też dla sektora edukacyjnego, opieki wychowawczej czy zdrowotnej, także na studiach podyplomowych i kursach. Świnoujście to bowiem uzdrowisko, które potrzebuje wykwalifikowanej kadry.

W ZPSB nieustannie rozwijamy nowe programy nauczania i gwarantujemy Ci przede wszystkim wysoką jakość naszej oferty edukacyjnej, możliwość zdobycia użytecznej wiedzy i umiejętności podczas zajęć z praktykami, a także liczne udogodnienia. Przygotowaliśmy dla Ciebie elastyczny system płatności i specjalne zniżki. Kontakt z nami ułatwia e-Dziekanat, a naukę – platforma internetowa, dzięki której nasi studenci mają nieograniczony dostęp do publikowanych przez nas materiałów dydaktycznych, a także świetnie zaopatrzona biblioteka, z której zasobów można również korzystać online.

Nasi Absolwenci to wysoko wykwalifikowani specjaliści w swoich branżach, na których czekają miejsca pracy w najlepszych firmach. Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań jednym z nich!