O wydziale

Wydział Ekonomii i Nauk o Zdrowiu ZPSB w Świnoujściu

Na świnoujskim Wydziale ZPSB możesz studiować na kierunku Ekonomia lub Fizjoterapia na I stopniu albo skorzystać z naszej oferty studiów podyplomowych, kursów i szkoleń.

Stale monitorujemy potrzeby rynku pracy, dlatego właśnie tutaj kształcimy nie tylko specjalistów dla branży biznesowej, ale też dla sektora usług leczniczo-rehabilitacyjnych. Świnoujście to bowiem uzdrowisko, które potrzebuje wykwalifikowanej kadry z zakresu fizjoterapii. Czekają na nią miejsca pracy w placówkach zdrowia, sanatoriach, centrach odnowy biologicznej i rehabilitacji.

W ZPSB nieustannie rozwijamy nowe programy nauczania i gwarantujemy Ci przede wszystkim wysoką jakość naszej oferty edukacyjnej, możliwość zdobycia użytecznej wiedzy i umiejętności podczas zajęć z praktykami, a także liczne udogodnienia. Przygotowaliśmy dla Ciebie elastyczny system płatności i specjalne zniżki. Kontakt z nami ułatwia e-Dziekanat, a naukę – platforma internetowa, dzięki której nasi studenci mają nieograniczony dostęp do publikowanych przez nas materiałów dydaktycznych, a także świetnie zaopatrzona biblioteka, z której zasobów można również korzystać online. Zajęcia praktyczne odbywają się między innymi w naszej nowoczesnej pracowni fizjoterapeutycznej, a także poza Uczelnią, między innymi w szpitalach w Świnoujściu i Gryficach, sanatoriach i ośrodkach SPA.

Nasi Absolwenci to wysoko wykwalifikowani specjaliści w swoich branżach, na których czekają miejsca pracy w najlepszych firmach. Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań jednym z nich!