Organizacja studiów

Tylko do 3o. września - 1 rata gratis i 0 zł za wpisowe!

 
Rezerwuję miejsce

Masz pytania dotyczące studiów podyplomowych w ZPSB? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te zadawane najczęściej.

ZPSB poza teorią przekazuje także praktyczną wiedzę z zakresu prowadzenia własnej firmy, co osobiście wykorzystuje na co dzień w prowadzeniu własnej działalności. Muszę przyznać, że decyzja o podjęciu studiów na tej Uczelni pozytywnie wpłynęła na rozwój mojej firmy ale także mój osobisty rozwój. Polecam tę uczelnię każdemu, kto jest na etapie poszukiwania swoje ścieżki zawodowej.

Jacek Matusiak, student kierunku Zarządzanie, studia II stopnia oraz absolwent studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie w opiece zdrowotnej

Dlaczego warto wybrać studia podyplomowe w ZPSB?

ZAJĘCIA GŁÓWNIE W PIĄTKI POPOŁUDNIAMI I SOBOTY
WYKŁADOWCY PRAKTYCY
NOWOCZESNE KIERUNKI STUDIÓW
STUDIA W MODELU KNOWLEDGE&WORK
ROZWÓJ KOMPETENCJI KLUCZOWYCH
INNOWACYJNE METODY NAUCZANIA

Ile trwają studia i jak często odbywają się zajęcia?
Studia podyplomowe w ZPSB trwają dwa semestry i są prowadzone w trybie zaocznym. Zajęcia odbywają się dwa-trzy razy w miesiącu, w piątki w godzinach 16.30-20.30 oraz soboty w godzinach 9:00-13:00 lub 9:00-17:00 (niedziele zazwyczaj są wolne). W naszej ofercie mamy też studia prowadzone metodą e-learningową, czyli zdalnie i w całości przez internet.

Kto może studiować na studiach podyplomowych?
Na studia podyplomowe przyjmujemy osoby posiadające dyplom inżyniera, licencjata lub magistra. W zajęciach mogą uczestniczyć także osoby, które ukończyły szkołę średnią z tą różnicą, że zamiast świadectwa ukończenia studiów podyplomowych otrzymują one zaświadczenie ukończenia kursu.

Czy otrzymam potwierdzenie ukończenia studiów?
Po zakończeniu studiów otrzymasz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych zgodne z przepisami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, ze wskazaniem kierunku studiów oraz wykazem zrealizowanych przedmiotów.

Na czym polega zaliczenie?
Podstawą do wydania świadectwa jest złożenie i obrona pracy dyplomowej albo złożenie pracy dyplomowej i zdanie egzaminu końcowego. Aby być dopuszczonym do procedury dyplomowej, musisz być obecny na minimum 80% godzin zajęć dydaktycznych przewidzianych w programie studiów.

Czy dostanę materiały dydaktyczne?
Do każdego modułu zajęć otrzymasz bezpłatnie komplet materiałów dydaktycznych i ćwiczeniowych przygotowanych przez wykładowców, które pomogą Ci utrwalić zdobywaną wiedzę. Będziesz mieć do nich dostęp także poprzez naszą platformę internetową Laboratorium IT.

Gdzie odbywają się zajęcia?
Zajęcia odbywają się w Szczecinie przy ul. Żołnierskiej 53, w świetnie wyposażonych salach wykładowych, a także w laboratoriach komputerowych.

Czy studenci studiów podyplomowych mogą korzystać z uczelnianej biblioteki?
Tak, studenci studiów podyplomowych mogą korzystać z biblioteki ZPSB, w której znajdą fachową literaturę polską i zagraniczną. Biblioteka znajduje się w gmachu ZPSB przy ul. Żołnierskiej 53 na III piętrze.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy.

Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń (Elżbieta Ceholnik-Szafran, Milena Papierska)
Adres: ul. Żołnierska 53, pok. 212, I piętro, 71-210 Szczecin
tel.: 91 81 49 481
tel.: 91 81 49 486
e-mail: podyplomowe@zpsb.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 9:00-16:00
weekendy zjazdowe:
pt.: 9:00-18:00
sob.: 9:00-13:00