Test Gallupa

Talent to naturalny sposób myślenia i reagowania, to potencjał, szczególne predyspozycje, które każdy z nas ma. Testy talentów Instytutu Gallupa pomogą Ci poznać obszary Twojego największego potencjału.

Świadomie wykorzystując nasze naturalne talenty możemy osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty, mieć jednocześnie ogromną przyjemność z tego co robimy. Nie chodzi o to, aby wciąż przełamywać swoje słabości, aby w pocie czoła z mozołem zdobywać kolejne drobne sukcesy, ale aby skupić się na tym w czym możemy być najlepsi i uczynić z tego nasze Mocne Strony. Zespoły wykorzystujące indywidualny potencjał swoich członków lepiej się komunikują, rozumieją i są bardziej efektywne. Żyjąc i pracując zgodnie ze swoimi talentami masz poczucie spójności i ogromnej satysfakcji, uświadomienie i docenienie Twojego naturalnego stylu myślenia i działania pozwala Ci lepiej się komunikować z innymi, z łatwością przychodzi Ci wypełnianie zadań wynikających z Twojej roli, którą trafniej potrafisz wybrać.

Trener

Beata Pluta – mentor, trener biznesu, certyfikowany coach zespołu Action Learning (WIAL), certyfikowany coach mocnych stron (Strengths Community Coach), Certyfikowany Mentor Biznesu, wykładowca na studiach podyplomowych wyższych uczelni. Prowadzi swoje autorskie programy studiów podyplomowych „Studia menedżerskie” i Akademia Coachingu i Mentoringu”. Menedżer z ponad 20 letnią praktyką w obszarze sprzedaży, finansów, usług w korporacjach z kapitałem skandynawskim, zarządzała dużymi zespołami na szczeblu Dyrektora Regionu i Dyrektora Sprzedaży. W praktyce wykorzystuje mentoring i coaching współpracując z menadżerami i zespołami wielu korporacji (m.in. IT, produkcyjnych, logistycznych i usługowych), dzieli się wiedzą oraz praktycznymi doświadczeniami. Jako trener prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju kompetencji przywódczych i menedżerskich, mentoringu, zarzadzania zmianą, efektywnej komunikacji, wykorzystywania Talentów w budowaniu i zarzadzaniu zespołem, a także z technik sprzedaży i jakości obsługi klienta oraz radzenia sobie ze stresem. Prowadzi programy rozwojowe Akademia Lidera, Akademia Młodego Lidera, Akademia Coachingu i Mentoringu, Program Rozwoju Talentów i Budowania Mocnych Stron. Propagatorka mentoringu wewnętrznego w przedsiębiorstwach, Dzięki kulturze mentoringu wiedza i doświadczenie kluczowych pracowników zostaje w Firmie, a mniej doświadczeni pracownicy i menedżerowie przejmują wiedzę i dobre praktyki oraz korzystają z doświadczeń najlepszych. Przygotowuje specjalistów w swojej dziedzinie do roli mentora wewnętrznego pomagając im rozwinąć odpowiednie cechy i kompetencje. Pracuje z zespołami według modelu Action Learning wpływając na wzrost skuteczności biznesowej zespołu oraz rozwój kompetencji poszczególnych członków. Wspierając zespoły jako Action Learning Coach pomaga usprawnić myślenie systemowe, zbudować zespoły o wysokiej skuteczności, rozwijać liderów, zapewnić ciągłe uczenie się oraz rozwinąć kulturę organizacyjną.  Jako coach mocnych stron pomaga firmom rozwijać Talenty na poziomie indywidualnym, zespołowym i organizacyjnym wspierając budowę kultury organizacyjnej bazującej na Mocnych Stronach. Doradza firmom w obszarze efektywności organizacyjnej i optymalizacji procesów. Jest mentorem właścicieli firm i menedżerów dbając o odkrywanie i rozwój ich potencjału. Jest mentorem największego w Polsce Programu Mentoringowego prowadzonego przez Fundację Liderek Biznesu Absolwentka Wydziału Ekonomicznego na Uniwersytecie Szczecińskim, rozwijała swoje kompetencje w kraju i za granicą z zakresu przywództwa m.in. Leading People in Business; Self leadership; Team leadership; AfT Leadership Coaching School ( według certyfikacji ICF), Action Learning wg WIAL, Strengths Community Coach – uwalniamy mocne Strony, MENTOR Foundation w Szkoła Mentorów Biznesu. Właścicielka firmy szkoleniowo – doradczej „ Lead-up”, współzałożycielka grupy firm doradczych „Twój – Mentor”.