Studia II stopnia przez internet (online)

Rezerwuję miejsce

Myślisz o studiach II stopnia, jednak zastanawiasz się czy łatwo będzie Ci połączyć studiowanie z codziennymi obowiązkami? Dla osób, które pracują zawodowo, mieszkają poza Szczecinem a nawet za granicą mamy doskonałe rozwiązanie – studia online nawet w 50% realizowane są przez Internet.

Studia II stopnia realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii edukacyjnych pozwolą Ci kontynuować naukę, godząc to z obowiązkami codziennymi. Studia zaoczne wspomagane online pozwolą Ci kształcić się przez Internet z każdego miejsca na świecie dzięki nowoczesnej platformie edukacyjnej. Znajdziesz tam nie tylko niezbędne materiały do nauki, ale także swój e-indeks.

Chcesz wiedzieć więcej na temat studiów wspomaganych Online? Przejdź do zakładki Online.

Dlaczego warto wybrać studia online II stopnia w ZPSB?

Studiując przez Internet nie tylko oszczędzasz czas oraz minimalizujesz koszty nauki, ale również uczysz się lepszej organizacji czasu. Studia online nawet w 50% odbywają się za pośrednictwem platformy e-learningowej. Sama platforma online jest bardzo intuicyjna, ale każda chętna osoba może wcześniej odbyć krótki kurs, na którym zapozna się dokładnie z jej obsługą. Chcesz wiedzieć, jakie dokumenty są ci potrzebne, aby się zapisać? Wejdź na stronę dotyczącą studiów online II stopnia!