Kierunki

ZPSB Szczecin

Kierunek: Akademia Innowacji

Kierunek: Akademia coachingu i mentoringu

Kierunek: Akademia kompetencji menedżerskich Tylko online

Kierunek: Akademia mentoringu i tutoringu

Kierunek: Akademia trenera

Kierunek: Bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe

Kierunek: Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni

Kierunek: Grafika komputerowa i komunikacja wizualna

Kierunek: HR Manager

Kierunek: Kadry i płace

Kierunek: Logistyka Tylko online

Kierunek: Product Manager

Kierunek: Project Manager Studia z patronatem

Kierunek: Psychologia zarządzania

Kierunek: Social media i e-marketing Tylko online Studia z patronatem

Kierunek: Zarządzanie projektami informatycznymi Tylko online

Nie kończ swojej edukacji na tytule licencjata, magistra czy inżyniera. Warto nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, aby zapewnić sobie mocną pozycję na rynku pracy i szerokie perspektywy rozwoju zawodowego. Odpowiednio dobrane studia podyplomowe to gwarancja sukcesu! Zobacz też co należy zrobić, aby zapisać się na studia podyplomowe w ZPSB. Sprawdź jak przebiega rekrutacja krok po kroku.     W razie braku możliwości organizowania zajęć stacjonarnych z powodów niezależnych od Szkoły, wszystkie kierunki studiów podyplomowych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu mogą być realizowane w całości w formie online.   

Dwa dyplomy w dwa lata

Czy wiesz, że w ZPSB masz możliwość łączenia studiów II stopnia z podyplomowymi? To okazja do uzyskania dwóch tytułów i dwóch dyplomów w dwa lata! Zminimalizujesz tym poniesione koszty, a co więcej, staniesz się atrakcyjnym pracownikiem dla przyszłych pracodawców. Zainteresowany? Szczegółowe informacje o łączeniu studiów znajdziesz na stronie dotyczącej studiów II stopnia.
To była niezapomniana cudowna przygoda. Wypełniając przed rokiem formularz zgłoszeniowy na kierunek „Social media” w ZPSB nie byłam pewna, czy to dobry wybór. Teraz, z perspektywy czasu, wiem, że nie mogłam wybrać lepiej. Przyjaźnie nastawieni pracownicy dziekanatu, dobrze przygotowane zaplecze szkoleniowe, a przede wszystkim profesjonalizm prowadzących zajęcia – to pierwsze mocne strony uczelni, które przychodzą mi do głowy. Z przyjemnością pokonywałam regularnie ponad 300 km, żeby dotrzeć na zajęcia z praktykami, którzy tematem „Social media” nie zajmują się wyłącznie teoretycznie, lecz swoje doświadczenia zbierają w codziennej pracy zawodowej. Uważam, że pieniądze wydane na opłacenie czesnego, to świetna inwestycja w samego siebie. Oferta ZPSB jest  niebanalna, a nowoczesne kierunki zwiększają szansę absolwentów na zatrudnienie. Magdalena Wasicka, absolwentka kierunku "Social media", ZPSB
Zapoznaj się z naszą ofertą studiów podyplomowych. Wybierz kierunek dla siebie.