Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej dla studentów – zakończenie rekrutacji 24 stycznia 2018

 

 

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Polska zapraszają do udziału w Amerykańskich Targach Pracy Wakacyjnej dla studentów. Rekrutacja na Targi kończy się 24 stycznia 2018 roku.

Aby zarejestrować się na targi, należy zrobić trzy kroki:

  1. Założyć profil na stronie https://footprints.ccusa.com/
  2. Wybrać program Camp Counselors Summer 2018
  3. Zaznaczyć opcję programową Support Staff

Po założeniu profilu, studencki ambasador na danej uczelni kontaktuje się bezpośrednio z kandydatami oraz przeprowadza przez proces rekrutacji.

Targi  na facebooku: www.bit.ly/targiUSA 

Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej dla studentów odbywają się w Polsce od 22 lat. W tym roku 17 pracodawców przyjedzie aby zatrudnić setki studentów. Praca wakacyjna nie koliduje z zajęciami, oraz często zastępuje praktyki studenckie. Od 1986 roku wakacje w USA spędziło blisko 28 tysięcy polskich studentów, poznając kulturę oraz zdobywając prawdziwe doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku. Na targach obecny będzie Konsul z Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie.

Więcej informacji udziela koordynator regionalny:
Marek Witkowski
marekw@ccusa.com.pl
506 761 744

 

Studenckie programy wakacyjnej wymiany kulturowej są desygnowane przez Departament Stanu Stanów Zjednoczonych, oznaczenie wizy J1, promesa wizowa DS2019, sponsor wizy CCUSA. Od 1986 roku w ciągu 32 lat do ponad 1200 pracodawców wyjechało już ponad 480 000 studentów z 62 krajów, w tym roku wyjedzie 15 000 studentów. Student jest pod opieką sponsora wizowego od procesu aplikacyjnego poprzez sam wyjazd aż do powrotu do kraju macierzystego, 24 godziny na dobę. Więcej informacji na stronie internetowej Ambasady: https://pl.usembassy.gov/visas/summer-work-travel-swt

Targi Pracy Wakacyjnej USA zakończenie rekrutacji PDF