Kontynuuj naukę

Masz dyplom licencjata lub inżyniera i myślisz o dalszej nauce? Z ZPSB możesz zaplanować dalszy rozwój, kontynuując naukę na studiach II stopnia, w ramach studiów podyplomowych, kurów i szkoleń. Nasza szeroka oferta edukacyjna pozwoli Ci kształcić się w ZPSB przez całe życie – dla kadry menadżerskiej prowadzimy profesjonalne studia Executive MBA. Zobacz dlaczego warto kontynuować naukę właśnie w ZPSB.

Zniżki w czesnym

Studia mijają bardzo szybko, jednak Twoja edukacja wcale nie musi zakończyć się na dyplomie licencjata, inżyniera czy magistra. Warto kontynuować naukę. Już raz zaufałeś naszej Uczelni, a my chcielibyśmy abyś to z nami rozwijał swoją ścieżkę edukacyjną i rozwijał swoją karierę zawodową. Jako student lub absolwent ZPSB możesz liczyć na preferencyjne wartunki cenowe, jeśli zdecydujesz się kontynujować naukę w ZPSB.

Szeroka oferta edukacyjna

Naukę w ZPSB możesz kontynuować na studiach uzupełniających magisterskich realizowanych na naszym Wydziale w Szczecinie. Do wyboru masz 4 atrakcyjne specjalności, które tworzymy wraz z naszymi partnerami biznesowymi i w oparciu o aktualne wymagania rynku pracy. Na Wydziale w Stargardzie możesz kontynuować naukę na studiach podyplomowych, lub skorzystać z kursów i szkoleń, co pozwoli Ci uzupełnić wiedzę zdobytą na studiach I stopnia. Studia w ZPSB możesz kontynuować w trybie „tradycyjnym”, bądź w trybie e-learningowym, realizując do 50% zajęć przez internet.

Dla absolwentów wszystkich kierunków

Skończyłeś Pedagogikę, Informatykę, Fizjoterapię? A może po prostu myślisz o dalszej nauce na kierunku Zarządzanie lub Pedagogika? Studia II stopnia na kierunkach Zarządzanie i Pedagogika w ZPSB mogą podjąć absolwenci wszystkich kierunków i uczelni. Dlatego jeśli jesteś absolwentem kierunku humanistycznego także możesz podjąć naukę na kierunku ekonomicznym. Dowiedz się więcej o studiach II stopnia.

Studia przez internet

W ZPSB możesz kontynuować studia magisterskie ucząc się przez internet. Dzięki studiom realizowanym w trybie e-learningowym aż do 50% zajęć będziesz realizować online. W praktyce oznacza to maksymalnie 8 zjazdów w ciągu jednego roku. Jeśli pracujesz lub mieszkasz za granicą, planujesz połączyć pracę zawodową i życie rodzinne ze studiami, przekonasz się, że to bardzo dobre rozwiązanie.